Dospelí A mužstvo
29. apríla 2017 TIPOS III. liga skupina Stred dospelí- 21. kolo
MFK Žarnovica- TJ Tatran Krásno nad Kysucu -nehralo sa pre nespôsobilý terén
góly:
zostava:
náhradníci:
tréner: J. Kováč
16:00 | ŠK NOVOHRAD Lučenec | 2 : 0 | MŠK Námestovo | |
16:00 | MFK ŽARNOVICA | – : – | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | |
10:30 | TJ ŠK Kremnička | – | TJ Stráža | |
10:30 | ŽP Šport Podbrezová (B) | 0 : 5 | ŠKM Liptovský Hrádok | |
16:00 | MFK Nová Baňa | 1 : 0 | FTC Fiľakovo | |
16:00 | MFK Detva | 1 : 1 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | |
16:00 | TJ Baník Kalinovo (A) | 3 : 0 | FK Čadca (A) | |
16:00 | OFK Teplička nad Váhom | – : – | ŠK Javorník Makov |
1 | ŠKM Liptovský Hrádok | 21 | 19 | 1 | 1 | 66 : 11 | 58 | 28 |
2 | MŠK Námestovo | 21 | 11 | 2 | 8 | 32 : 22 | 35 | 2 |
3 | TJ ŠK Kremnička | 19 | 10 | 4 | 5 | 32 : 16 | 34 | 1 |
4 | ŽP Šport Podbrezová B | 20 | 10 | 4 | 6 | 43 : 30 | 34 | 1 |
5 | TJ Baník Kalinovo A | 19 | 10 | 4 | 5 | 29 : 21 | 34 | 7 |
6 | ŠK NOVOHRAD Lučenec | 21 | 10 | 4 | 7 | 35 : 35 | 34 | -2 |
7 | MFK ŽARNOVICA | 19 | 10 | 2 | 7 | 39 : 32 | 32 | 8 |
8 | FK Čadca A | 20 | 10 | 1 | 9 | 34 : 33 | 31 | -2 |
9 | OFK Teplička nad Váhom | 19 | 7 | 3 | 9 | 30 : 31 | 24 | -3 |
10 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 19 | 7 | 2 | 10 | 23 : 28 | 23 | -4 |
11 | FTC Fiľakovo | 20 | 5 | 3 | 12 | 26 : 42 | 18 | -9 |
12 | MFK Nová Baňa | 20 | 4 | 6 | 10 | 23 : 45 | 18 | -12 |
13 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 20 | 4 | 5 | 11 | 28 : 49 | 17 | -10 |
14 | MFK Detva | 21 | 3 | 7 | 11 | 28 : 50 | 16 | -17 |
15 | ŠK Javorník Makov | 19 | 4 | 2 | 13 | 21 : 44 | 14 | -13 |
16 | TJ Stráža (odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
B mužstvo
30. apríla 2017 VI. liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH- 19. kolo
MFK Žarnovica B – FK Pohronie B 3 : 2 ( 2 : 0 )
góly: 21´1 : 0 R. Šarkozi, 40´2 : 0 V. Laurov, 53´2 : 1, 54´2 : 2, 67´3 : 2 Ježko ( p. kop )
ŽK: Štefanka st., V. Laurov
zostava: Siekela ( K ), Prutkay, Zelovič, T. Lipjansky, M. Štefanka, J. Repiský ( 68´Izák ), Ježko, Pečarka, V. Laurov, Sitarčík (79´V. Fusatý ), Ri. Šarkozi ( 56´Karol )
tréner: Stribula
16:00 | OŠK Lutila (A) | 2 : 1 | OŠK Hodruša – Hámre | |
16:00 | MFK ŽARNOVICA (B) | 3 : 2 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) | |
16:00 | TJ Tatran Bzenica | 1 : 4 | TJ Inter Horná Ves (A) | |
16:00 | ŠK Slaská | – : – | FK Vyhne | |
16:00 | TJ Partizán Veľká Lehota | 0 : 7 | TJ Sokol Repište | |
16:00 | ŠKF Kremnica | 1 : 1 | FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA (A) | |
16:00 | TJ Sokol Tekovská Breznica (A) | – : – | OŠK Brehy |
1 | TJ Sokol Repište | 18 | 12 | 3 | 3 | 63 : 32 | 39 | 12 |
2 | FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA A | 19 | 12 | 3 | 4 | 50 : 20 | 39 | 12 |
3 | TJ Inter Horná Ves A | 19 | 11 | 3 | 5 | 51 : 28 | 36 | 9 |
4 | OŠK Lutila A | 19 | 11 | 2 | 6 | 39 : 20 | 35 | 5 |
5 | OŠK Hodruša – Hámre | 19 | 10 | 3 | 6 | 37 : 28 | 33 | 6 |
6 | TJ Sokol Tekovská Breznica A | 18 | 9 | 2 | 7 | 28 : 26 | 29 | 2 |
7 | ŠK Slaská | 18 | 8 | 3 | 7 | 29 : 30 | 27 | 0 |
8 | OŠK Brehy | 18 | 8 | 3 | 7 | 36 : 39 | 27 | 0 |
9 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B | 19 | 8 | 1 | 10 | 34 : 45 | 25 | -2 |
10 | MFK ŽARNOVICA B | 19 | 6 | 3 | 10 | 28 : 42 | 21 | -9 |
11 | FK Vyhne | 18 | 4 | 5 | 9 | 28 : 35 | 17 | -10 |
12 | ŠKF Kremnica | 19 | 4 | 4 | 11 | 25 : 42 | 16 | -14 |
13 | TJ Tatran Bzenica | 19 | 4 | 2 | 13 | 27 : 52 | 14 | -16 |
14 | TJ Partizán Veľká Lehota | 18 | 4 | 1 | 13 | 20 : 56 | 13 | -14 |
Dorast U 19
29. apríla 2017 IV. liga U 19 skupina C- 19. kolo
MFK Spartak Hriňová- MFK Žarnovica 2 : 0 ( 1 : 0 )
góly: 34´1 : 0, 72´2 : 0
ŽK: Holenda
zostava: Maslen, D. Šušoliak, Štefanča, S. Debnár, L. Šušoliak, Ižold, Šálka ( K ), Kršák, Cimerman, R. Šarkozi, Holenda
tréneri: Kršák, Ing. Žiakovič
13:50 | ŠK Prameň Kováčová | 0 : 4 | ŠK Heľpa | |
14:00 | MFK Spartak Hriňová | 2 : 0 | MFK ŽARNOVICA | |
14:00 | TJ Lovča | 3 : 1 | TJ Družstevník Očová | |
16:00 | TJ – Prestavlky | 3 : 1 | TJ Tatran VLM Pliešovce | |
16:00 | FK BREZNO | – : – | TJ ŠK Kremnička | |
13:30 | ŠKF Kremnica | 4 : 2 | ŠK Hrochoť | |
16:00 | FK Šalková | – : – | OFK 1950 Priechod |
1 | MFK Spartak Hriňová | 19 | 15 | 2 | 2 | 80 : 16 | 47 | 17 |
2 | FK BREZNO | 18 | 14 | 3 | 1 | 64 : 24 | 45 | 18 |
3 | TJ – Prestavlky | 19 | 13 | 3 | 3 | 65 : 27 | 42 | 12 |
4 | ŠKF Kremnica | 19 | 13 | 1 | 5 | 41 : 22 | 40 | 10 |
5 | MFK ŽARNOVICA | 19 | 11 | 3 | 5 | 68 : 23 | 36 | 9 |
6 | ŠK Heľpa | 19 | 9 | 5 | 5 | 55 : 30 | 32 | 5 |
7 | TJ Lovča | 19 | 9 | 3 | 7 | 43 : 44 | 30 | 0 |
8 | ŠK Prameň Kováčová | 19 | 9 | 1 | 9 | 56 : 49 | 28 | -2 |
9 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 19 | 7 | 2 | 10 | 35 : 33 | 23 | -4 |
10 | FK Šalková | 18 | 5 | 2 | 11 | 28 : 55 | 17 | -10 |
11 | TJ ŠK Kremnička | 18 | 4 | 4 | 10 | 50 : 67 | 16 | -11 |
12 | TJ Družstevník Očová | 19 | 3 | 2 | 14 | 26 : 69 | 11 | -16 |
13 | OFK 1950 Priechod | 18 | 2 | 0 | 16 | 27 : 94 | 6 | -21 |
14 | ŠK Hrochoť | 19 | 1 | 1 | 17 | 18 : 103 | 4 | -23 |
29. apríla 2017II. liga MŽ U 15 skupina Juh- 19. kolo
MFK Žarnovica- TJ Sklotatran Poltár nehralo sa pre nepriaznivé počasie
góly:
zostava:
tréner: Fr. Káčer
10:00 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 10 : 1 | OŠK Radzovce | |
10:00 | FTC Fiľakovo | 4 : 1 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
10:00 | TJ Baník Kalinovo | 0 : 10 | MFK Strojár Krupina | |
10:00 | MFK Revúca | 0 : 6 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | |
10:30 | MFK Nová Baňa | 0 : 6 | FK Iskra Hnúšťa | |
11:00 | MFK ŽARNOVICA | – : – | TJ Sklotatran Poltár | |
12:00 | FK Mesta Tornaľa | 3 : 3 | MFK Detva |
1 | MFK Detva | 19 | 14 | 3 | 2 | 104 : 18 | 45 | 18 |
2 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 19 | 14 | 2 | 3 | 87 : 20 | 44 | 17 |
3 | MFK ŽARNOVICA | 18 | 13 | 4 | 1 | 93 : 12 | 43 | 16 |
4 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 19 | 13 | 3 | 3 | 103 : 33 | 42 | 12 |
5 | FTC Fiľakovo | 19 | 13 | 3 | 3 | 77 : 18 | 42 | 12 |
6 | MFK Strojár Krupina | 19 | 9 | 3 | 7 | 42 : 26 | 30 | 3 |
7 | TJ Sklotatran Poltár | 18 | 9 | 2 | 7 | 67 : 65 | 29 | 2 |
8 | FK Mesta Tornaľa | 19 | 9 | 2 | 8 | 50 : 65 | 29 | -1 |
9 | FK Sitno Banská Štiavnica | 18 | 7 | 1 | 10 | 39 : 67 | 22 | -2 |
10 | MFK Revúca | 19 | 5 | 1 | 13 | 36 : 82 | 16 | -14 |
11 | OŠK Radzovce | 19 | 4 | 2 | 13 | 18 : 97 | 14 | -13 |
12 | FK Iskra Hnúšťa | 18 | 4 | 1 | 13 | 21 : 52 | 13 | -14 |
13 | TJ Baník Kalinovo | 19 | 2 | 1 | 16 | 13 : 108 | 7 | -23 |
14 | MFK Nová Baňa | 19 | 1 | 0 | 18 | 26 : 113 | 3 | -27 |
29. apríla 2017II. liga MŽ U 13 skupina Juh- 19. kolo
MFK Žarnovica- TJ Sklotatran Poltár nehralo sa pre nepriaznivé počasie
góly:
zostava:
tréner: Dolinský
12:00 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 3 : 0 | OŠK Radzovce | |
12:00 | FTC Fiľakovo | 1 : 6 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
12:00 | TJ Baník Kalinovo | 5 : 2 | MFK Strojár Krupina (A) | |
12:00 | MFK Revúca | 2 : 6 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | |
12:30 | MFK Nová Baňa | 1 : 8 | FK Iskra Hnúšťa | |
13:00 | MFK ŽARNOVICA | – : – | TJ Sklotatran Poltár | |
14:00 | FK Mesta Tornaľa | 5 : 1 | MFK Detva |
1 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 19 | 17 | 1 | 1 | 142 : 26 | 52 | 25 |
2 | FK Sitno Banská Štiavnica | 18 | 16 | 1 | 1 | 118 : 15 | 49 | 25 |
3 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 19 | 16 | 1 | 2 | 99 : 32 | 49 | 19 |
4 | MFK Detva | 19 | 13 | 0 | 6 | 98 : 46 | 39 | 12 |
5 | TJ Baník Kalinovo | 19 | 12 | 1 | 6 | 90 : 42 | 37 | 7 |
6 | FK Mesta Tornaľa | 19 | 11 | 0 | 8 | 68 : 44 | 33 | 3 |
7 | MFK Strojár Krupina A | 19 | 10 | 1 | 8 | 60 : 41 | 31 | 4 |
8 | MFK ŽARNOVICA | 18 | 8 | 2 | 8 | 45 : 29 | 26 | -1 |
9 | MFK Revúca | 19 | 7 | 0 | 12 | 54 : 86 | 21 | -9 |
10 | FK Iskra Hnúšťa | 18 | 6 | 1 | 11 | 38 : 76 | 19 | -8 |
11 | FTC Fiľakovo | 19 | 6 | 0 | 13 | 42 : 70 | 18 | -12 |
12 | TJ Sklotatran Poltár | 18 | 2 | 1 | 15 | 27 : 120 | 7 | -20 |
13 | MFK Nová Baňa | 19 | 2 | 1 | 16 | 19 : 146 | 7 | -23 |
14 | OŠK Radzovce | 19 | 0 | 0 | 19 | 11 : 138 | 0 | -27 |
Žiačky WU 15
27. apríla 2017 – Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 1a o 14, 30 hod.
ŠK Lesy- MFK Žarnovica( v Banskej Belej )
27. apríla 2017 – Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 1b o 15, 20 hod.
MFK Žarnovica- FK Pohronie ZH ( v Banskej Belej )
Nehrali pre nepriaznivé počasie
PRÍPRAVKA U 11
27. apríla 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH- 11. kolo
FK Vyhne- MFK Žarnovica nehralo sa pre nepriaznivé počasie, zápas je preložený na neurčito
góly:
zostava:
tréner: Mgr. Kopčák
MFK Nová Baňa (B) | – : – | FK Vyhne | ||
16:00 | – | MFK Nová Baňa (A) | ||
16:00 | TJ PS Hliník nad Hronom | 4 : 12 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | |
10:00 | TJ Baník Štiavnické Bane | 2 : 14 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
16:00 | MFK ŽARNOVICA | – : – | OŠK Hodruša – Hámre |
FK Vyhne | – : – | MFK ŽARNOVICA | ||
16:00 | MFK Nová Baňa (B) | – | ||
16:00 | OŠK Hodruša – Hámre | 5 : 4 | TJ Baník Štiavnické Bane | |
16:00 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | 18 : 1 | MFK Nová Baňa (A) | |
16:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | – : – | TJ PS Hliník nad Hronom |
1 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | 10 | 10 | 0 | 0 | 127 : 10 | 30 | 15 |
2 | OŠK Hodruša – Hámre | 9 | 6 | 0 | 3 | 37 : 22 | 18 | 3 |
3 | MFK ŽARNOVICA | 7 | 5 | 0 | 2 | 64 : 15 | 15 | 6 |
4 | FK Sitno Banská Štiavnica | 7 | 4 | 0 | 3 | 44 : 20 | 12 | 0 |
5 | TJ PS Hliník nad Hronom | 8 | 4 | 0 | 4 | 28 : 42 | 12 | 0 |
6 | TJ Baník Štiavnické Bane | 9 | 3 | 1 | 5 | 43 : 53 | 10 | -2 |
7 | MFK Nová Baňa A | 8 | 2 | 1 | 5 | 38 : 57 | 7 | -5 |
8 | FK Vyhne | 8 | 1 | 1 | 6 | 10 : 78 | 4 | -8 |
9 | MFK Nová Baňa B | 8 | 0 | 1 | 7 | 7 : 101 | 1 | -11 |
1. mája 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH prípravka- dohrávané 9. kolo o 10, 00 hod.
MFK Žarnovica- FK Sitno Banská Štiavnica 6 : 9 ( 5 : 5 )
góly: 1´1 : 0 O. Sedlák, 4´1 : 1, 10´2 : 1 Gejdoš, 12´2 : 2, 13´2 : 3, 15´2 : 4, 16´3 : 4 Melicherčík, 18´4 : 4 Gejdoš, 23´4 : 5, 25´5 : 5 Gejdoš, 30´5 : 6, 33´5 : 7, 39´5 : 8, 45´6 : 8 Šmondrk, 49´6 : 9
zostava: S. Sedlák, Šmondrk ( K ), Janovič, Gejdoš, Melicherčík, Matejov, O. Sedlák, Lászlo, Penz, Bartfay
Nasledujúce zápasy:
4. mája 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH prípravka- dohrávané 12. kolo o 16, 00 hod.
MFK Žarnovica- MFK Nová Baňa B
3. mája 2017- II. liga SŽ U 15 skupina Juh- 20. kolo o 14, 00 hod.
ŠK Novohrad Lučenec- MFK Žarnovica
3. mája 2017- II. liga MŽ U 13 skupina Juh- 20. kolo o 16, 00 hod.
ŠK Novohrad Lučenec- MFK Žarnovica
7. mája 2017- IV. liga dorast U 19 skupina C- 20. kolo o 10, 00 hod.
MFK Žarnovica- FK Brezno
7. mája 2017- TIPOS III. liga skupina Stred- 22. kolo o 16, 30 hod.
FTC Fiľakovo- MFK Žarnovica
7. mája 2017- VI. liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH- 20. kolo o 16, 30 hod.
TJ Inter Horná Ves- MFK Žarnovica B
11. mája 2017 – Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 2B o 15, 10 hod.
MFK Nová Baňa– MFK Žarnovica
11. mája 2017 – Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 2D o 16, 30 hod.
FK Pohronie- — MFK Žarnovica
Mgr. R. Kopčák