PANORÁMA PRODUCTION

Firma PANORÁMA production je filmové štúdio zaoberajúce sa tvorbou audiovizuálnych diel, ich produkčnou, ale aj postprodukčnou stránkou. Ako produkčná firma pôsobí na trhu od roku 2000, ale jej majiteľ Radoslav Haring pracuje v tejto oblasti už od roku 1991. Naše štúdio zaberá široké spektrum prác a cenová prístupnosť služieb umožňuje zaujať všetky vrstvy zákazníkov.

Sme pripravení vyrobiť pre Vás od dokumentu, reklamného filmu, spravodajský spot až po svadbu. Sme tu nielen pre „veľkých“, ale aj pre „malých.“

Od roku 2006 firma PANORÁMAproduction začala vysiela aj ako lokálna televízia Panoráma v meste Žarnovica. Dnes vysiela pre desaťtisíce ľudí na Slovensku.

Naše referencie

Mesto Žarnovica, Obec Župkov, Obec Hodruša – Hámre, Obec Malá Lehota, Obec Rudno nad Hronom, Illichmann Žarnovica, Slovenská banská spoločnosť Hodruša – Hámre, Požiarny zbor Nová Baňa, Izomat Nová Baňa, Kveta Nová Baňa, FAB Slovakia Nová Baňa, Preglejka Žarnovica, SOU drevárske Žarnovica, SOU Jána Peterku Hodruša – Hámre, Nadácia Škola dokorán Žiar nad Hronom, ZŤS Vyhne, Obec Jastrabá, Fárský úrad Žarnovica, Farský úrad Jastrabá, hudobný skladateľ Juraj Tatár, spevák Karol Sivák, detský tanečný súbor ÚSMEV Hodruša – Hámre, ZŠ Ul.F.Kráľa Žarnovica, Tanečná škola ANNA Žarnovica, tanečný súbor EF Žarnovica, Športový klub Žarnovica, Centrum voľného času Žarnovica, Materská škola Ul.Štúrova Nová Baňa, Obec Stará Kremnička, Žarnovické mažoretky, Obec Ostrý Grúň, Mesto Banská Štiavnica, HELL Banská Štiavnica, Obec Tekovské Nemce, Obec Hronský Beňadik, výstavisko TMM Trenčín, Slovenská Filharmónia Bratislava, Andrea Danková-operná speváčka, Berndorf – Sandrik a.s. Hodruša – Hámre, Združená stredná škola Žiar nad Hronom, Gymnázium Nová Baňa, ZŠ Župkov, DD a DSS Žiar nad Hronom, Parkett plus Žarnovica …

Ukážka ohlasov našich zákazníkov

(toto je len výber niekoľkých ohlasov z mnohých)

List od 9-ročnej Maťky Borošovej v roku 2004

Milý pán kameraman. Ďakujeme Vám za krásnu kazetu. Ktorú ste pre nás urobili. Je veľmi pekná. To Vám prajú rodiny – Vozárová, Šimunová a Borošová.

Pamiatka na svadbu Zdenky a Paľka Vozárovích. To Vám píše Maťa Borošová

E-mail od riaditeľa pobočky PARKETTplus Žarnovica v roku 2008

Ďakujem za Váš e-mail. Som veľmi potešený profesionálnym zvládnutím a výstižným výberom scén. Radi využijeme Vaše služby a možnosti regionálnej televízie aj v budúcnosti.

Ďakujem za príjemnú spoluprácu a prajem veľa pracovných a osobných úspechov s pozdravom Ing.Ján Jančok, PARKETTplus Žarnovica

E-mail od novomanželov Adamkových, Nová Baňa v roku 2009

Ahoj Radko,
chceli by sme Ti veľmi poďakovať za krásne DVD, veľmi, ale fakt veľmi sa nám páči, úplne super si to spracoval a už ho videlo dosť ľudí a samé len chvály na teba počúvame, že to je fakt na profesionálnej úrovni spracované. Tak sme ťa chceli trochu potešiť a úplne najviac sa páčilo Milanovi a Jane z Prahy – čo bol vlastne Jožkov svedok, že tak dobre spracovanú svadbu ešte nevideli, a to ich už videli desiatky, tak ešte raz veľké ĎAKUJEME. Je krásna.

Prajeme veľa osobných aj pracovných úspechov v roku 2009. S pozdravom Martina a Jozef Adamkoví, papa.

SMS po svadbe Hudecovcov v roku 2009

Ahoj Radko. To DVD je super. Veľmi sme spokojní, veľmi sa nám to páči. Ak bude možnosť, tak ťa určite odporučíme.
Janka a Marek Hudecoví

SMS po prvom sv. prijímaní v roku 2010

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za DVD-čka. Páčia sa všetkým, veľmi pekné!

Zábudlá, Vyhne

SMS po vyrobení reklamy do TV v roku 2010

Je to parádne, dynamické, bohovskeeeé. Si frajo. Ďakujem, ďakujem, ďakujem…

Štefan Foltan – Flowers & Gifts, s.r.o. Žarnovica

E-mail po výrobe reportáže pre TV v roku 2011

Vážený pán Haring, chcem Vám v mene Delfín TEAMu a projektu „Zasaď strom Make a Home“ poďakovať za reportáž o projekte, ktorý sme realizovali v spolupráci so Školou pre žiakov s telesným postihnutím v Novej Bani a školami z Novej Bane a ZŠ Žarnovica ako projekt „Zasaď strom priateľstva“. Vystihli ste zmysel, úžitok a krásu nielen samotnej myšlienky nových stromov, ktoré zasadíme, ale aj úprimné myšlienky samotných detí, pre ktoré tie stromčeky budú rásť mnoho rokov. Máte od nás za všetky deti, ktoré sa do projektu prostredníctvom rodičov a patrónov zapoja VEEEĽKÉ ĎAKUJEME.

S úctou Viera Kollárová – konateľka firmy

E-mail od novomanželov Dolinajovcov v roku 2012

Už dávno sme sa Ti chystali napísať. Chceli sme sa poďakovať za dobrú robotu a dať Ti spätnú odozvu. Svadba sa nám páči, aj celkové prevedenie. Takže klobúk dolu ;). Nášmu synovcovi sa páči až tak, že ju pozerá každý deň (a to má len 1,5 roka 😀 ). Ako sa Ti inak darí? Televízia ….

Želáme Ti všetko dobré, s pozdravom Martina + Zdenka Dolinajovci

SMS po stužkovej 4.B v Žarnovici v roku 2012

Dobrá práca 🙂 Ďakujeme.

Puliš, 4.B

Uverejnili by sme aj negatívne ohlasy, ale žiadne nám neprišli…

Naše LOGO a BANNERY na stiahnutie