Dospelí A mužstvo
ŠKM Liptovský Hrádok- MFK Žarnovica 0 : 1 ( 0 : 0 )
góly: 69´0 : 1 Blaho
ŽK: Straka, Záhradník, Listofer, Krivjančin, Londák, Štefanka, Barák, Sokol
ČK: 56´po 2. ŽK Štefanka
zostava: Straka, Blaho, Záhradník, Bobor ( 74´Barák ), Listofer, Krivjančin ( od 56´K ), Sudimak ( 46´Vrana ), Laurov, Ondrejka ( 84´Sokol ), Londák ( 77´Nitško ), Štefanka ( K )
tréner: Kováč
Posledný zápas 5. kola odohrali Žarnovičania na Liptove, v Liptovskom Hrádku. Po opatrnom začiatku z obidvoch strán sa prví dostali k zakončeniu domáci, ale ich hlavička zblízka neprekvapila brankára hostí Straku. Aj ďalšie strelecké pokusy domácich boli neúspešné. Celý prvý polčas sa odohral medzi 16- kami a tak odchádzali mužstvá do šatní za bezgólového stavu. Domáci sa snažili o zmenu výsledku v druhom polčase, ale nevyužili ani zaváhanie hostí v 52´. Aj ich ďalší strelecký pokus o minútu neskôr bol neúspešný. V 56´po druhej žltej karte bol vylúčený kapitán hostí Štefanka, ale Žarnovičanov to nezlomilo. Naopak po rohovom kope Laurova v 69´sa hlavičkou presadil Blaho a otvoril skóre zápasu 0 : 1. Domáci sa snažili vyrovnať, ale ich snaha končila na dobre hrajúcej hosťujúcej obrane. V 73´domáci nastrelili brvno Strakovej brány, ale to bolo z ich strany všetko. Po konečnom hvizde rozhodcu sa tak Žarnovičania tešili z víťazstva, ktoré si nedokázali vybojovať doma s Banskou Bystricou, ani s Lučencom.
OSTATNÉ VÝSLEDKY:
OFK Teplička nad Váhom 2 : 1 FK Čadca,
ŠK NOVOHRAD Lučenec 2 : 0 TJ Tatran Krásno nad Kysucou,
MŠK Námestovo 4 : 0 MFK Detva,
MFK Dukla Banská Bystrica 5 : 0 FTC Fiľakovo,
MFK Nová Baňa 0 : 1 MŠK FOMAT Martin,
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 0 : 6 MŠK Rimavská Sobota,
TJ Baník Kalinovo 2 : 1 TJ Tatran Oravské Veselé,
ŠKM Liptovský Hrádok 0 : 1 MFK ŽARNOVICA
Tabuľka III.liga SsFZ
1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 27:9 | 17 | 16 | 5 | |
2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 20:5 | 16 | 15 | 4 | |
3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 14:8 | 13 | 14 | 1 | |
4 | 7 | 4 | 0 | 3 | 11:11 | 12 | 13 | 3 | |
5 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16:11 | 11 | 12 | -1 | |
6 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:7 | 11 | 11 | 2 | |
7 | 7 | 3 | 2 | 2 | 6:10 | 11 | 10 | -1 | |
8 | 7 | 2 | 4 | 1 | 14:10 | 10 | 9 | 1 | |
9 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 | 10 | 8 | 1 | |
10 | 7 | 3 | 0 | 4 | 10:10 | 9 | 7 | 0 | |
11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:13 | 8 | 6 | -1 | |
12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:9 | 7 | 5 | -5 | |
13 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | 7 | 4 | -2 | |
14 | 7 | 2 | 1 | 4 | 5:16 | 7 | 3 | -2 | |
15 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:15 | 6 | 2 | -3 | |
16 | 7 | 0 | 0 | 7 | 5:28 | 0 | 1 | -12 |
B mužstvo
TJ Sokol Repište- MFK Žarnovica B 4 : 1 ( 2 : 0 )
góly: 10´1 :0, 10´2 :0, 48´2 : 1 Vrana, 75´3 : 1, 86´4 :1
ŽK: Nitško, Roško, Štefanka ml.
zostava: Siekela ( K ), Nitško, J. Repiský, Roško, M. Lipjansky, Londák ( 86´Mokrý ml. ), Ježko, M. Laurov ( 82´Sitarčík ), Štefanka ml., R. Repiský, Vrana ( 61´V. Laurov )
náhradníci: T. Lipjansky, Mokrý st.
tréner: Ing. R. Repiský
OSTATNÉ VÝSLEDKY
TJ Štart Prenčov 2 : 0 ŠKF Kremnica
ŠK Voznica 4 : 3 TJ PS Hliník nad Hronom
OŠK Brehy 7 : 2 FK Sitno Banská Štiavnica
TJ Inter Horná Ves 5 : 0 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B
OŠK Hodruša – Hámre 3 : 0 TJ Sokol Tekovská Breznica
TJ Sokol Repište 4 : 1 MFK ŽARNOVICA B
ŠK Slaská 0 : 0 OŠK Lutila
Tabuľka VI. liga – Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH
1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 26:6 | 18 | 6 | |
2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 20:1 | 15 | 6 | |
3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 26:8 | 12 | 6 | |
4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | 12 | 0 | |
5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 19:15 | 10 | 1 | |
6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 17:12 | 9 | 0 | |
7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11:7 | 9 | 3 | |
8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:16 | 9 | 0 | |
9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15:19 | 7 | -2 | |
10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:20 | 6 | -3 | |
11 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | 4 | -5 | |
12 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:14 | 3 | -6 | |
13 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7:29 | 3 | -3 | |
14 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:22 | 1 | -5 |
Dorast U 19
MFK Žarnovica- TJ Družstevník Očová 4 : 1 ( 1 : 0 )
góly: 18´1 : 0 Klimčík, 55´1 : 1, 61´2 : 1 Štefanča, 67´3 : 1 R. Šarkozi, 88´4 : 1 R. Šarkozi
zostava: Maslen ( K ), Ižold ( 46´R. Šarkozi ), Štefanča, Šaliga, Ducho, Klačanský, Kršák, Holenda, Anderko, Klimčík ( 31´Šula ), K. T. Hedervari ( 75´Janček )
náhradníci: Halaj
tréner: Kršák, Ing. Žiakovič
TJ Hrochoť- MFK Žarnovica 1 : 3 ( 1 : 1 )
góly: 2´0 : 1 Klimčík, 27´1 : 1, 72´1 : 2 R. Šarkozi, 76´1 : 3 Anderko
zostava: Maslen ( K ), Ducho, Štefanča, Šaliga E. Mihálik ( 40´Ižold ), Klačanský, Holenda ( 82´Janček ), Anderko, R. Šarkozi, Klimčík ( 51´K. T. Hedervari, 87´Šula), L. Šušoliak
tréner: Kršák, Ing. Žiakovič
OSTATNÉ VÝSLEDKY:
TJ Tatran VLM Pliešovce 5 : 1 FK Šalková
ŠK Prameň Kováčová 2 : 1 TJ Slovan Dudince
FK BREZNO 4 : 0 TJ Družstevník Očová
FK – 34 Brusno – Ondrej 0 : 1 ŠKF Kremnica
TJ – Prestavlky 12 : 2 ŠK Heľpa
ŠK Hrochoť 1 : 3 MFK ŽARNOVICA
OŠK Stožok 1 : 2 FK Sitno Banská Štiavnica
Tabuľka IV.liga dorast U19 skupina C
1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 38:3 | 18 | 14 | 6 | |
2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 48:8 | 15 | 13 | 3 | |
3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:6 | 13 | 12 | 4 | |
4 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:3 | 11 | 11 | 5 | |
5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15:11 | 11 | 10 | 2 | |
6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:18 | 9 | 9 | 0 | |
7 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13:25 | 9 | 8 | -3 | |
8 | 6 | 2 | 1 | 3 | 18:13 | 7 | 7 | 1 | |
9 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14:12 | 6 | 6 | -3 | |
10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:18 | 6 | 5 | -3 | |
11 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:24 | 6 | 4 | -3 | |
12 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | 5 | 3 | 2 | |
13 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5:31 | 2 | 2 | -7 | |
14 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:42 | 0 | 1 | -9 |
SŽ U 15
MFK Žarnovica- FK Pohronie 1 : 4 ( 0 : 2 )
góly: 4´ 0 : 1, 11´0 : 2, 37´1 : 2 S. Černák, 50´1 : 3, 55´1 : 4
zostava: Schneider, Kr. Debnár, Ma. Debnár, Bara, Gulaša, Minarčin, J. Hedervari, S. Černák ( K ), Šopa ( 13´A. Kováč ), Sámel, Varholík
náhradníci: B. Černák, Boháč, Slosiar
tréner: F. Káčer
ŠK Novohrad Lučenec- MFK Žarnovica 3 : 1 ( 1 : 1 )
góly: 2´0 : 1 Varholík, 30´1 : 1, 48´2 : 1, 52´3 : 1
zostava: Sámel, Kr. Debnár, Ma. Debnár, Bara, Gulaša, Minarčin, J. Hedervari (K), S. Černák, A. Kováč ( 52´Smelák ), Boháč, Varholík
náhradníci: Mihálik, B. Černák, Mištík, Slosiar, L. Černák
tréner: F. Káčer
OSTATNÉ VÝSLEDKY:
FK FC Baník Veľký Krtíš 0 : 6 FK Sitno Banská Štiavnica
MFK Revúca 0 : 2 FTC Fiľakovo
MFK Nová Baňa 1 : 7 MFK Detva
TJ Sklotatran Poltár 0 : 11 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
OŠK Radzovce 0 : 6 MFK Strojár Krupina
ŠK NOVOHRAD Lučenec 3 : 1 MFK ŽARNOVICA
FK Mesta Tornaľa 8 : 2 FK Iskra Hnúšťa
Tabuľka II.liga SŽ U15 skupina JUH
1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 50:1 | 15 | 14 | 9 | |
2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 37:3 | 15 | 13 | 6 | |
3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 30:5 | 13 | 12 | 7 | |
4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26:5 | 12 | 11 | 3 | |
5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 17:8 | 9 | 10 | 3 | |
6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 15:16 | 9 | 9 | 3 | |
7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12:12 | 7 | 8 | 1 | |
8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:19 | 7 | 7 | -2 | |
9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11:13 | 5 | 6 | 2 | |
10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11:24 | 4 | 5 | -2 | |
11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:32 | 3 | 4 | -9 | |
12 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:36 | 3 | 3 | -6 | |
13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:26 | 0 | 2 | -9 | |
14 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:32 | 0 | 1 | -9 |
MŽ U 13
MFK Žarnovica- FK Pohronie 2 : 6 ( 0 : 4 )
góly: 13´0 : 1, 15 0 : 2, 27´0 : 3, 29´0 : 4, 35´0 : 5, 38´1 : 5 Urblíková, 47´2 : 5 M. Kováč, 56´2 : 6
zostava: Majer, Janovič, Lupták ( K ), M. Červík, S. Sedlák, Valenta, Urblíková, J. Červík, Tekeli, M. Kováč, Šuhajda
ŽK: M. Kováč
tréner: Dolinský
ŠK Novohrad Lučenec- MFK Žarnovica 7 : 2 ( 3 : 2 )
góly: 10´0 : 1 M. Kováč, 14´0 : 2 Valenta, 24´1 : 2, 27´2 : 2, 29´3 : 2, 40´4 : 2, 51´5 : 2, 56´6 : 2, 58´7 : 2
zostava: Majer, Janovič, Lupták ( K ), Šuhajda, S. Sedlák, Valenta, J. Červík, J. Tekeli, M. Kováč
tréner: Dolinský
OSTATNÉ VÝSLEDKY:
FK FC Baník Veľký Krtíš 0 : 2 FK Sitno Banská Štiavnica
MFK Revúca 1 : 5 FTC Fiľakovo
MFK Nová Baňa 0 : 8 MFK Detva
TJ Sklotatran Poltár 0 : 7 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
OŠK Radzovce 0 : 5 MFK Strojár Krupina
ŠK NOVOHRAD Lučenec 7 : 2 MFK ŽARNOVICA
FK Mesta Tornaľa 2 : 1 FK Iskra Hnúšťa
Tabuľka II.liga MŽ U13 skupina JUH
1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 48:3 | 15 | 14 | 9 | |
2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 21:3 | 15 | 13 | 6 | |
3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 27:4 | 13 | 12 | 7 | |
4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26:8 | 12 | 11 | 6 | |
5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 22:9 | 12 | 10 | 3 | |
6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16:19 | 9 | 9 | 6 | |
7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 26:12 | 6 | 8 | 0 | |
8 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13:11 | 6 | 7 | 0 | |
9 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:18 | 6 | 6 | -6 | |
10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:23 | 4 | 5 | -2 | |
11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8:15 | 3 | 4 | -6 | |
12 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:41 | 3 | 3 | -6 | |
13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:22 | 0 | 2 | -9 | |
14 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:40 | 0 | 1 | -9 |
Prípravka U 11
MFK Žarnovica- TJ PS Hliník nad Hronom 6 : 2 ( 4 : 1 )
góly: 6´1 : 0 Lászlo, 7´2 : 0 Bartfay, 10´3 : 0 Lászlo, 14´3 : 1, 25´4 : 1 O. Sedlák, 31´5 : 1 Lászlo, 34´6 : 1 Lászlo, 36´6 : 2
zostava: Čekme, Garaj, O. Sedlák, Lászlo ( K ), Lesný, Pacalaj, Muller, Baniari, Bobáľ, Horňák, Ždánsky, Herko, Bartfay
OSTATNÉ VÝSLEDKY
MFK Nová Baňa 6 : 3 TJ Partizán Župkov
MFK ŽARNOVICA 6 : 2 TJ PS Hliník nad Hronom
OŠK Hodruša – Hámre 0 : 15 FK Sitno Banská Štiavnica
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 9 : 2 OŠK Stará Kremnička
FK Vyhne 12 : 1 MFK Nová Baňa B
Tabuľka Miniliga Milana Škriniara U11 ObFZ ZH – Základná časť
1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 15:0 | 3 | 10 | 3 | |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12:1 | 3 | 9 | 0 | |
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:2 | 3 | 8 | 0 | |
4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 | 7 | 0 | |
5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | 3 | 6 | 0 | |
6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:6 | 0 | 5 | 0 | |
7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 | 4 | 0 | |
8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:9 | 0 | 3 | 0 | |
9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:12 | 0 | 2 | 0 | |
10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:15 | 0 | 1 | -3 |
Nasledujúce zápasy:
13. septembra 2017 – II. liga SŽ U 15 skupina Juh – dohrávané 3. kolo o 15, 00 hod.
MFK Detva- MFK Žarnovica
MFK Detva- MFK Žarnovica
MFK Nová Baňa- MFK Žarnovica
FK Sitno Banská Štiavnica- MFK Žarnovica
MFK Žarnovica- FK FC Baník Veľký Krtíš
MFK Žarnovica- OŠK Stožok
MFK Žarnovica B- TJ Štart Prenčov
17. septembra 2017- TIPOS III. liga skupina Stred- 7. kolo o 15, 00 hod.
TJ Tatran Krásno nad Kysucou- MFK Žarnovica
Mgr. Ratibor Kopčák