Dospelí A mužstvo
20. mája 2017 TIPOS III. liga skupina Stred dospelí- 24. kolo
MFK Žarnovica- OFK Teplička nad Váhom 1 : 0 ( 1 : 0 )
góly: 16´1 : 0 Štefanka
ŽK: Listofer, Víglaský
zostava: Straka, Záhradník ( 90´K. Kováč ), Bobor, Páleník, Badinka, Listofer, Štefanka ( K ), Víglaský, Jamnický, Plško, Sedliak ( 85´Ježko )
náhradníci: Londák, Hoger, Pančík
tréner: J. Kováč
17:00 | MFK ŽARNOVICA | 1 : 0 | OFK Teplička nad Váhom | |
17:00 | FK Čadca (A) | 2 : 1 | ŠK NOVOHRAD Lučenec | |
17:00 | TJ Stráža | – | MFK Nová Baňa | |
10:30 | ŠKM Liptovský Hrádok | 6 : 1 | TJ ŠK Kremnička | |
17:00 | FTC Fiľakovo | 2 : 0 | ŽP Šport Podbrezová (B) | |
17:00 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 3 : 0 | TJ Baník Kalinovo (A) | |
17:00 | ŠK Javorník Makov | 4 : 1 | MFK Detva | |
17:00 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 2 : 0 | MŠK Námestovo |
1 | ŠKM Liptovský Hrádok | 24 | 21 | 1 | 2 | 76 : 15 | 64 | 28 |
2 | TJ ŠK Kremnička | 23 | 13 | 4 | 6 | 42 : 23 | 43 | 7 |
3 | MFK ŽARNOVICA | 23 | 13 | 2 | 8 | 47 : 38 | 41 | 8 |
4 | TJ Baník Kalinovo A | 23 | 12 | 4 | 7 | 35 : 28 | 40 | 7 |
5 | MŠK Námestovo | 24 | 12 | 3 | 9 | 35 : 24 | 39 | 0 |
6 | ŽP Šport Podbrezová B | 23 | 11 | 4 | 8 | 47 : 37 | 37 | 4 |
7 | ŠK NOVOHRAD Lučenec | 23 | 10 | 4 | 9 | 36 : 39 | 34 | -2 |
8 | FK Čadca A | 24 | 11 | 1 | 12 | 37 : 41 | 34 | -5 |
9 | OFK Teplička nad Váhom | 23 | 9 | 3 | 11 | 37 : 37 | 30 | -3 |
10 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 23 | 8 | 2 | 13 | 28 : 35 | 26 | -7 |
11 | FTC Fiľakovo | 24 | 7 | 4 | 13 | 32 : 44 | 25 | -8 |
12 | MFK Nová Baňa | 23 | 6 | 6 | 11 | 27 : 49 | 24 | -12 |
13 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 24 | 6 | 5 | 13 | 34 : 54 | 23 | -13 |
14 | ŠK Javorník Makov | 23 | 6 | 2 | 15 | 29 : 54 | 20 | -13 |
15 | MFK Detva | 23 | 4 | 7 | 12 | 31 : 55 | 19 | -17 |
16 | TJ Stráža (odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
B mužstvo
21. mája 2017 VI. liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH- 22. kolo
TJ Sokol Repište- MFK Žarnovica B 2 : 1 ( 1 : 1 )
góly: 25´0 : 1 Nasvetr, 44´1 : 1 ( p. kop ), 83´2 : 1
ŽK: T. Lipjansky, V. Laurov
zostava: Siekela ( K ), T. Lipjansky, M. Lipjansky, Pečarka, Prutkay, Ježko ( 76´Izák ), M. Laurov, L. Štefanka, Sitarčík, Nasvetr ( 73´P. Sartoris ), V. Laurov
tréner: Stribula
17:00 | FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA (A) | 4 : 0 | TJ Tatran Bzenica | |
17:00 | OŠK Hodruša – Hámre | 7 : 0 | ŠKF Kremnica | |
17:00 | TJ Sokol Tekovská Breznica (A) | 4 : 1 | TJ Partizán Veľká Lehota | |
17:00 | OŠK Brehy | 1 : 0 | ŠK Slaská | |
17:00 | TJ Sokol Repište | 2 : 1 | MFK ŽARNOVICA (B) | |
17:00 | FK Vyhne | 1 : 5 | OŠK Lutila (A) | |
17:00 | TJ Inter Horná Ves (A) | 6 : 1 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) |
1 | FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA A | 22 | 15 | 3 | 4 | 64 : 21 | 48 | 15 |
2 | TJ Sokol Repište | 22 | 14 | 4 | 4 | 75 : 36 | 46 | 13 |
3 | OŠK Lutila A | 22 | 14 | 2 | 6 | 47 : 21 | 44 | 11 |
4 | TJ Inter Horná Ves A | 22 | 13 | 3 | 6 | 61 : 32 | 42 | 9 |
5 | OŠK Hodruša – Hámre | 22 | 12 | 3 | 7 | 49 : 33 | 39 | 6 |
6 | OŠK Brehy | 22 | 11 | 3 | 8 | 41 : 41 | 36 | 3 |
7 | ŠK Slaská | 22 | 10 | 3 | 9 | 36 : 37 | 33 | 0 |
8 | TJ Sokol Tekovská Breznica A | 21 | 10 | 2 | 9 | 29 : 33 | 32 | 2 |
9 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B | 22 | 9 | 1 | 12 | 40 : 55 | 28 | -5 |
10 | MFK ŽARNOVICA B | 22 | 7 | 3 | 12 | 34 : 48 | 24 | -9 |
11 | FK Vyhne | 22 | 5 | 5 | 12 | 33 : 47 | 20 | -13 |
12 | ŠKF Kremnica | 22 | 5 | 4 | 13 | 29 : 51 | 19 | -14 |
13 | TJ Tatran Bzenica | 22 | 4 | 3 | 15 | 28 : 60 | 15 | -18 |
14 | TJ Partizán Veľká Lehota | 21 | 4 | 1 | 16 | 21 : 72 | 13 | -20 |
Dorast U 19
21. mája 2017 IV. liga U 19 skupina C- 22. kolo
MFK Žarnovica- ŠKF Kremnica 3 : 0 ( 1 : 0 )
góly: 5´1 : 0 Šálka, 46´2 : 0 R. Šarkozi, 67´3 : 0 Šálka
ŽK: S. Debnár
zostava: Maslen, D. Šušoliak, Štefanča, S. Debnár, L. Šušoliak ( 76´Kakara ), Klačanský, Šálka ( K ), Kršák, R. Šarkozi, Ižold ( 58´I. Černák ), Holenda
tréneri: Kršák, Ing. Žiakovič
17:00 | FK BREZNO | 11 : 0 | ŠK Prameň Kováčová | |
17:00 | ŠK Heľpa | 1 : 2 | TJ Lovča | |
17:00 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 6 : 0 | TJ Družstevník Očová | |
10:00 | MFK ŽARNOVICA | 3 : 0 | ŠKF Kremnica | |
12:00 | TJ ŠK Kremnička | 4 : 2 | FK Šalková | |
14:30 | ŠK Hrochoť | 1 : 8 | TJ – Prestavlky | |
14:30 | OFK 1950 Priechod | 1 : 3 | MFK Spartak Hriňová |
1 | MFK Spartak Hriňová | 22 | 18 | 2 | 2 | 96 : 18 | 56 | 23 |
2 | FK BREZNO | 22 | 16 | 3 | 3 | 80 : 30 | 51 | 18 |
3 | TJ – Prestavlky | 21 | 15 | 3 | 3 | 82 : 29 | 48 | 18 |
4 | ŠKF Kremnica | 22 | 15 | 1 | 6 | 47 : 26 | 46 | 13 |
5 | MFK ŽARNOVICA | 22 | 14 | 3 | 5 | 76 : 25 | 45 | 12 |
6 | TJ Lovča | 22 | 11 | 3 | 8 | 55 : 48 | 36 | 3 |
7 | ŠK Heľpa | 21 | 10 | 5 | 6 | 61 : 33 | 35 | 2 |
8 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 23 | 10 | 2 | 11 | 48 : 39 | 32 | -1 |
9 | ŠK Prameň Kováčová | 22 | 10 | 1 | 11 | 61 : 64 | 31 | -2 |
10 | FK Šalková | 22 | 7 | 2 | 13 | 40 : 66 | 23 | -10 |
11 | TJ ŠK Kremnička | 22 | 5 | 4 | 13 | 56 : 78 | 19 | -14 |
12 | TJ Družstevník Očová | 22 | 3 | 2 | 17 | 27 : 86 | 11 | -22 |
13 | ŠK Hrochoť | 23 | 2 | 1 | 20 | 24 : 122 | 7 | -29 |
14 | OFK 1950 Priechod | 22 | 2 | 0 | 20 | 31 : 120 | 6 | -27 |
SŽ U 15
20. mája 2017 II. liga SŽ U 15 skupina Juh- 22. kolo
MFK Nová Baňa- MFK Žarnovica 0 : 8 ( 0 : 5 )
góly: 13´0 : 1 Seget, 18´0 : 2 Budinský, 21´0 : 3 S. Černák, 28´0 : 4 Budinský, 35´0 : 5 Anderko, 38´0 : 6 Budinský, 57´0 : 7 Truban, 67´0 : 8 Seget
zostava: Halaj ( 36´Schneider ), Ducho, Ma. Debnár, Šaliga, E. Mihálik, K. T. Hedervari ( 48´Minarčin ), Truban ( K ), S. Černák ( 36´Šula ), Seget, Anderko, Budinský ( 48´Varholík )
tréner: Fr. Káčer
10:00 | FK Iskra Hnúšťa | 10 : 0 | TJ Baník Kalinovo | |
10:00 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | 3 : 2 | FTC Fiľakovo | |
10:00 | TJ Sklotatran Poltár | 0 : 2 | FK FC Baník Veľký Krtíš | |
10:00 | MFK Strojár Krupina | 2 : 0 | FK Mesta Tornaľa | |
10:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | 4 : 0 | OŠK Radzovce | |
10:03 | MFK Detva | 3 : 0 | MFK Revúca | |
10:30 | MFK Nová Baňa | 0 : 8 | MFK ŽARNOVICAy |
1 | MFK Detva | 22 | 17 | 3 | 2 | 119 : 19 | 54 | 21 |
2 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 22 | 17 | 2 | 3 | 106 : 22 | 53 | 20 |
3 | MFK ŽARNOVICA | 22 | 16 | 4 | 2 | 121 : 15 | 52 | 19 |
4 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 22 | 16 | 3 | 3 | 118 : 37 | 51 | 18 |
5 | FTC Fiľakovo | 22 | 14 | 3 | 5 | 86 : 24 | 45 | 12 |
6 | MFK Strojár Krupina | 22 | 11 | 3 | 8 | 48 : 34 | 36 | 3 |
7 | FK Mesta Tornaľa | 22 | 11 | 2 | 9 | 60 : 69 | 35 | 2 |
8 | TJ Sklotatran Poltár | 22 | 10 | 2 | 10 | 79 : 84 | 32 | -1 |
9 | FK Sitno Banská Štiavnica | 22 | 9 | 1 | 12 | 52 : 81 | 28 | -5 |
10 | FK Iskra Hnúšťa | 22 | 6 | 1 | 15 | 34 : 67 | 19 | -14 |
11 | MFK Revúca | 22 | 6 | 1 | 15 | 41 : 89 | 19 | -14 |
12 | OŠK Radzovce | 22 | 4 | 2 | 16 | 19 : 109 | 14 | -19 |
13 | TJ Baník Kalinovo | 22 | 2 | 1 | 19 | 15 : 143 | 7 | -26 |
14 | MFK Nová Baňa | 22 | 1 | 0 | 21 | 27 : 132 | 3 | -30 |
MŽ U 13
20. mája 2017 II. liga MŽ U 13 skupina Juh- 22. kolo
MFK Nová Baňa- MFK Žarnovica 0 : 11 ( 0 : 6 )
góly: 2´0 : 1 Kr. Debnár, ´3´0 : 2 Janovič, 5´0 : 3 Sámel, 16´0 : 4 Lupták, 25´0 : 5 Sámel, 28´0 : 6 Lupták, 35´0 : 7 Lupták, , 36´0 : 8 Urblíková, 40´0 : 9 Lupták, 47´0 : 10 Kr. Debnár, 48´0 : 11 Kr. Debnár
zostava: Slosiar, Janovič, Kr. Debnár ( K ), Lupták, Žarnovičan, Mištík, J. Mihálik, Valenta, O. Sedlák, Sámel, Urblíková, Šmondrk, Šuhajda
tréner: Dolinský
12:00 | MFK Detva | 10 : 2 | MFK Revúca | |
12:00 | FK Iskra Hnúšťa | 4 : 4 | TJ Baník Kalinovo | |
12:00 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | 5 : 7 | FTC Fiľakovo | |
12:00 | TJ Sklotatran Poltár | 0 : 11 | FK FC Baník Veľký Krtíš | |
12:00 | MFK Strojár Krupina (A) | 0 : 7 | FK Mesta Tornaľa | |
12:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | 5 : 1 | OŠK Radzovce | |
12:30 | MFK Nová Baňa | 0 : 11 | MFK ŽARNOVICA |
1 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 22 | 19 | 1 | 2 | 155 : 35 | 58 | 25 |
2 | FK Sitno Banská Štiavnica | 22 | 18 | 2 | 2 | 131 : 20 | 56 | 23 |
3 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 22 | 18 | 2 | 2 | 113 : 34 | 56 | 23 |
4 | MFK Detva | 22 | 16 | 0 | 6 | 130 : 48 | 48 | 15 |
5 | FK Mesta Tornaľa | 22 | 14 | 0 | 8 | 81 : 46 | 42 | 9 |
6 | TJ Baník Kalinovo | 22 | 13 | 2 | 7 | 98 : 49 | 41 | 8 |
7 | MFK ŽARNOVICA | 22 | 11 | 2 | 9 | 73 : 35 | 35 | 2 |
8 | MFK Strojár Krupina A | 22 | 11 | 1 | 10 | 69 : 50 | 34 | 1 |
9 | MFK Revúca | 22 | 8 | 1 | 13 | 71 : 98 | 25 | -8 |
10 | FTC Fiľakovo | 22 | 8 | 0 | 14 | 59 : 85 | 24 | -9 |
11 | FK Iskra Hnúšťa | 22 | 6 | 3 | 13 | 46 : 96 | 21 | -12 |
12 | TJ Sklotatran Poltár | 22 | 2 | 1 | 19 | 29 : 152 | 7 | -26 |
13 | MFK Nová Baňa | 22 | 2 | 1 | 19 | 19 : 186 | 7 | -26 |
14 | OŠK Radzovce | 22 | 0 | 0 | 22 | 13 : 153 | 0 | -33 |
PRÍPRAVKA U 11
16. mája 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH prípravka- dohrávané 11. kolo
FK Vyhne- MFK Žarnovica 0 : 16 ( 0 : 7 )
góly: 4´0 : 1 Lászlo, 5´0 : 2 Lászlo, 10´0 : 3 Gejdoš, 14´0 : 4 O. Sedlák, 18´0 : 5 Melicherčík 21´0 : 6 Melicherčík, 23´0 : 7 Bartfay, 26´0 : 8 Lászlo, 33´0 : 9 Lászlo, 35´0 : 10 Melicherčík, 40´0 : 11 Melicherčík, 43´0 : 12 Penz, 46´0 : 13 Melicherčík, 49´0 : 14 O. Sedlák, 50´0 : 15 Lászlo, 50´0 : 16 Lászlo
zostava: S. Sedlák, Janovič, Šmondrk ( K ), Lászlo, Muller, Gejdoš, O. Sedlák, Melicherčík, Lesný, Matejov, Bartfay, Penz, Čekme
tréner: Mgr. Kopčák
18. mája 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH prípravka- 14. kolo
TJ Baník Štiavnické Bane- MFK Žarnovica 3 : 9 ( 1 : 5 )
góly: 2´1 : 0, 12´1 : 1 Melicherčík, 16´1 : 2 Šmondrk, 20´1 : 3 Melicherčík, 25´1 : 4 Šmondrk, 25´1 : 5 Gejdoš, 28´1 : 6 Šmondrk ( p. kop ), 33´1 : 7 Muller, 37´2 : 7, 37´2 : 8 Gejdoš, 42´3 : 8, 47´3 : 9 Bartfay
zostava: Lászlo, Janovič, Šmondrk ( K ), Muller, O. Sedlák, Gejdoš, Melicherčík, Penz, Čekme, Lesný, Bartfay, Matejov
tréner: Mgr. Kopčák
16:00 | – | FK Sitno Banská Štiavnica | ||
16:00 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | – : – | OŠK Hodruša – Hámre | |
16:00 | MFK Nová Baňa (A) | 3 : 5 | FK Vyhne | |
16:00 | TJ PS Hliník nad Hronom | 6 : 2 | MFK Nová Baňa (B) | |
16:00 | TJ Baník Štiavnické Bane | 3 : 9 | MFK ŽARNOVICA |
1 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | 11 | 10 | 0 | 1 | 128 : 12 | 30 | 15 |
2 | MFK ŽARNOVICA | 11 | 8 | 0 | 3 | 115 : 27 | 24 | 9 |
3 | FK Sitno Banská Štiavnica | 11 | 8 | 0 | 3 | 77 : 30 | 24 | 9 |
4 | TJ PS Hliník nad Hronom | 12 | 8 | 0 | 4 | 45 : 46 | 24 | 3 |
5 | OŠK Hodruša – Hámre | 11 | 7 | 0 | 4 | 43 : 27 | 21 | 3 |
6 | TJ Baník Štiavnické Bane | 12 | 4 | 1 | 7 | 55 : 77 | 13 | -5 |
7 | FK Vyhne | 12 | 3 | 1 | 8 | 22 : 102 | 10 | -8 |
8 | MFK Nová Baňa A | 12 | 2 | 1 | 9 | 44 : 78 | 7 | -11 |
9 | MFK Nová Baňa B | 12 | 0 | 1 | 11 | 10 : 140 | 1 | -17 |
SŽ U 15
18. mája 2017 Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 1 C
MFK Žarnovica- FK Pohronie 6 : 2 ( 2 : 1 )
góly: 8´1 : 0 Udičková, 10´1 : 1, 11´2 : 1 Udičková, 16´3 : 1 Buštorová, 17´4 : 1 Udičková, 20´5 : 1 Udičková, 24´6 : 1 Rajnohová, 25´6 : 2
zostava: Brestenská, L. Urblíková, Kopecká, Segetová, Buštorová, Rajnohová, Danielová, Kocianová, Udičková
tréner: Matonok
Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 1 A
ŠK Lesy- MFK Žarnovica 1 : 6 ( 0 : 2 )
góly: 4´0 : 1 Kopecká, 8´0 : 2 Udičková, 17´0 : 3 L. Urblíková, 22´0 : 4 Udičková, 23´1 : 4, 24´1 : 5 L. Urblíková, 26´1 : 6 Segetová
zostava: Brestenská, L. Urblíková, Kopecká, Segetová, Buštorová, Rajnohová, Danielová, Kocianová, Udičková
tréner: Matonok
15:00 | ŠK Lesy | 1 : 6 | MFK ŽARNOVICA |
16:30 | MFK ŽARNOVICA | 6 : 2 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | |
15:45 | TJ – Prestavlky (A) | 6 : 9 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | |
17:15 | ŠK Lesy | 3 : 4 | TJ – Prestavlky (A) |
1 | MFK ŽARNOVICA | 4 | 4 | 0 | 0 | 20 : 7 | 12 | 6 |
2 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa | 4 | 2 | 0 | 2 | 20 : 20 | 6 | 0 |
3 | TJ – Prestavlky A | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 : 12 | 3 | 0 |
4 | MFK Nová Baňa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
5 | ŠK Lesy | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 : 20 | 0 | -6 |
Nasledujúce zápasy:
23. mája 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH prípravka- dohrávané 10. kolo o 16, 00 hod.
MFK Žarnovica- OŠK Hodruša- Hámre
24. mája 2017- TIPOS III. liga skupina Stred- predohrávané 30. kolo o 17, 30 hod.
MFK Žarnovica- MŠK Námestovo
25. mája 2017 – Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 3 B o 15, 10 hod.
TJ Prestavlky– MFK Žarnovica
25. mája 2017 – Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 3 D o 16, 30 hod.
MFK Nová Baňa — MFK Žarnovica
25. mája 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH prípravka- 15. kolo o 16, 00 hod.
MFK Žarnovica- TJ PS Hliník nad Hronom
27. mája 2017- II. liga SŽ U 15 skupina Juh- 23. kolo o 11, 00 hod.
MFK Žarnovica- MFK Revúca
27. mája 2017- II. liga MŽ U 13 skupina Juh- 23. kolo o 13, 00 hod.
MFK Žarnovica- MFK Revúca
27. mája 2017- IV. liga dorast U 19 skupina C- 23. kolo o 17, 00 hod.
TJ Tatran VLM Pliešovce- MFK Žarnovica
28. mája 2017- TIPOS III. liga skupina Stred- 25. kolo o 17, 00 hod.
TJ Baník Kalinovo- MFK Žarnovica
28. mája 2017- VI. liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH- 23. kolo o 17, 00 hod.
MFK Žarnovica B- FK Filjo Ladomerská Vieska
Mgr.R. Kopčák