Dospelí
A mužstvo
MŠK Námestovo – MFK Žarnovica 6 : 0 / 1 : 0 /
góly: 10´1 : 0, 60´2 : 0, 66´3 : 0 / p. kop /, 68´4 : 0, 70´5 : 0, 84´6 : 0
ŽK: Smelák, Laurov
zostava: Straka / K /, Ondrejka, Blaho, Víglaský, Javorčík, Štefanka, Bobor/ 82´Hanák /, Smelák / 46´Laurov /, Válovčan, Ma. Šovčík / 85´Hanák /, Vuong / 46´Arvaj / tréner: Kováč
náhradníci: Mi. Šovčík
Hostia podali najslabší výkon v jesennej časti a zaslúžene prehrali rozdielom dvoch tried. Prvý polčas nenasvedčoval, že hostia utrpia debakel. Domáci boli aktívnejší a strelili úvodný gól už v 10´, keď nevinne vyzerajúci center domácich poslal do siete Straku hlavičkou Jaššo 1 : 0. Za zmienku stoja aj strely na obidvoch stranách, ktoré skončili na brvnách. Najväčšiu šancu si domáci vypracovali v 25´, keď Straka najprv výborne zasiahol a dorážka domáceho hráča z metra skončila mimo brány hostí. Druhý polčas začali aktívnejšie hostia, ale po chybe Víglaského v 60´ zvýšili domáci Kurtulíkom na 2 : 0. Potom sa dostal k slovu domáci hráč Gelčinský, ktorý v priebehu štyroch minút strelil hetrik. Ten najprv v 66´premenil pokutový kop a potom v 68´a 70´využil chyby v obrane súpera a upravil skóre zápasu na 5 : 0.Domáci dokonali svoje dielo v 84´, keď na konečných 6 : 0 upravil Siman. Žarnovičania sa tak po päťzápasovej víťaznej šnúre dočkali vysokej prehry.
14:30 | MŠK Námestovo | 6 : 0 | MFK Žarnovica | |
14:30 | MFK Detva | 1 : 1 | FK LAFC Lučenec | |
14:30 | FK Čadca | 4 : 2 | FO Kinex Bytča | |
14:30 | MFK Nová Baňa | 6 : 2 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | |
10:30 | ŽP Šport Podbrezová (B) | 2 : 1 | ŠK Javorník Makov | |
10:30 | TJ ŠK Kremnička | 0 : 1 | MŠK Fomat Martin | |
14:30 | ŠKM Liptovský Hrádok | 4 : 0 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) | |
14:30 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 1 : 1 | TJ Baník Kalinovo |
1 | MŠK Fomat Martin | 11 | 9 | 2 | 0 | 32 : 5 | 29 | 14 |
2 | TJ Baník Kalinovo | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 : 9 | 26 | 11 |
3 | MŠK Námestovo | 11 | 6 | 4 | 1 | 24 : 8 | 22 | 7 |
4 | ŠK Javorník Makov | 11 | 7 | 1 | 3 | 33 : 18 | 22 | 4 |
5 | TJ ŠK Kremnička | 11 | 6 | 1 | 4 | 13 : 9 | 19 | 1 |
6 | FK Čadca | 11 | 6 | 1 | 4 | 15 : 16 | 19 | 1 |
7 | ŠKM Liptovský Hrádok | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 : 10 | 17 | -1 |
8 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 11 | 4 | 5 | 2 | 15 : 10 | 17 | -1 |
9 | ŽP Šport Podbrezová B | 11 | 5 | 1 | 5 | 11 : 16 | 16 | -2 |
10 | MFK Žarnovica | 11 | 5 | 0 | 6 | 19 : 27 | 15 | 0 |
11 | MFK Detva | 11 | 3 | 3 | 5 | 18 : 22 | 12 | -6 |
12 | FK LAFC Lučenec | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 : 27 | 11 | -4 |
13 | MFK Nová Baňa | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 : 15 | 10 | -8 |
14 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 11 | 3 | 1 | 7 | 16 : 26 | 10 | -5 |
15 | FO Kinex Bytča | 11 | 2 | 0 | 9 | 18 : 38 | 6 | -9 |
16 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B | 11 | 0 | 0 | 11 | 13 : 37 | 0 | -15 |
B mužstvo – Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH
MFK Žarnovica B – ŠKF Kremnica 2 : 2 / 1 : 1 /
góly: 16´1: 0 R. Repiský, 22´1 : 1, 55´1 : 2, 86´2 : 2 Černák
ŽK:
zostava: Sámel, M. Lipjansky, Zelovič, T. Lipjansky, Eržiak, Mokrý, Ježko / 76´Ma. Majsniar /, J. Repiský / K /, Laurov, R. Repiský, Černák
tréner: Jányi
náhradníci: Nasvetr, Izák, Sitarčík, Siekela
Dorast U 19
FK Šálková – MFK Žarnovica 1 : 0 / 1 : 0 /
góly: 43´1 : 0 vlastný / Debnár S.
zostava: L. Šušoliak, D. Šušoliak, Štefanča, S. Debnár, Sa. Debnár, Šálka, Miksai, Kršák / K /, Ri. Šarkozi, Šatura, Mihálik tréneri: Kršák
náhradníci: Búri, Hedervary, Černák, Holý
dložený na neurčito | MFK Vígľaš – Pstruša | – : – | TJ Sokol Medzibrod | |
14:00 | FK Šalková | 1 : 0 | MFK Žarnovica | |
14:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | 6 : 3 | TJ ŠK Kremnička | |
14:00 | TJ Družstevník Očová | 0 : 7 | OFK Slovenská Ľupča | |
14:00 | ŠK Prameň Kováčová | 7 : 1 | FK 1928 Jasenie | |
14:30 | ŠK Heľpa | 1 : 2 | TJ Tatran VLM Pliešovce | |
14:30 | TJ – Prestavlky | 2 : 0 | ŠK Selce | |
12:00 | TJ Lovča | – : – | ŠKF Kremnica |
1 | OFK Slovenská Ľupča | 10 | 9 | 0 | 1 | 45 : 10 | 27 | 15 |
2 | TJ Sokol Medzibrod | 10 | 8 | 1 | 1 | 30 : 6 | 25 | 10 |
3 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 11 | 8 | 1 | 2 | 29 : 18 | 25 | 10 |
4 | FK Sitno Banská Štiavnica | 10 | 7 | 1 | 2 | 51 : 16 | 22 | 7 |
5 | ŠKF Kremnica | 10 | 7 | 1 | 2 | 41 : 16 | 22 | 7 |
6 | ŠK Heľpa | 11 | 6 | 1 | 4 | 21 : 23 | 19 | 1 |
7 | TJ – Prestavlky | 11 | 6 | 0 | 5 | 31 : 31 | 18 | 0 |
8 | TJ Lovča | 10 | 5 | 1 | 4 | 34 : 26 | 16 | 1 |
9 | ŠK Prameň Kováčová | 11 | 4 | 1 | 6 | 42 : 39 | 13 | -5 |
10 | TJ Družstevník Očová | 11 | 3 | 4 | 4 | 20 : 26 | 13 | -5 |
11 | ŠK Selce | 10 | 3 | 1 | 6 | 15 : 27 | 10 | -8 |
12 | FK 1928 Jasenie | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 : 35 | 9 | -3 |
13 | FK Šalková | 11 | 3 | 0 | 8 | 17 : 45 | 9 | -6 |
14 | MFK Žarnovica | 11 | 2 | 1 | 8 | 6 : 20 | 7 | -8 |
15 | TJ ŠK Kremnička | 11 | 1 | 0 | 10 | 12 : 46 | 3 | -12 |
16 | MFK Vígľaš – Pstruša | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 : 27 | 1 | -11 |
Starší žiaci U 15
FTC Fiľakovo – MFK Žarnovica 2 : 0 / 1 : 0 /
góly: 29´1 : 0, 58´2 : 0
zostava: Halaj, Klačanský / K /, Ducho, Šaliga, Fusatý, K. T. Hedervari / 46´Hudec /, Truban, Klimčík / 62´Čela /, Seget, Anderko, Budinský
tréner: Fr. Káčer
MFK Nová Baňa – MFK Žarnovica 0 : 2 / 0 : 1 /
góly: 33´0 : 1 Fusatý, 70´0 : 2 Čela
zostava: Halaj, Klačanský / K /, Ducho, Šaliga, Fusatý, K. T. Hedervari, Truban, Seget, Anderko, Čela, Budinský tréner: Fr. Káčer náhradníci: Šula, Matonok
10:00 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 2 : 0 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
10:00 | TJ Sklotatran Poltár | 4 : 5 | OŠK Radzovce | |
10:00 | FK LAFC Lučenec | 4 : 0 | FTC Fiľakovo | |
10:00 | FK Iskra Hnúšťa | 0 : 1 | MFK Strojár Krupina | |
10:30 | MFK Nová Baňa | 0 : 2 | MFK Žarnovica | |
12:00 | TJ Baník Kalinovo | 3 : 2 | MFK Revúca | |
10:30 | FK Mesta Tornaľa | 2 : 0 | MFK Detva |
1 | FK LAFC Lučenec | 10 | 10 | 0 | 0 | 49 : 5 | 30 | 12 |
2 | OŠK Radzovce | 10 | 6 | 1 | 3 | 30 : 19 | 19 | 7 |
3 | MFK Strojár Krupina | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 : 23 | 19 | 4 |
4 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 9 | 5 | 2 | 2 | 29 : 18 | 17 | 2 |
5 | MFK Detva | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 : 12 | 17 | 5 |
6 | FK Mesta Tornaľa | 10 | 5 | 0 | 5 | 25 : 21 | 15 | -3 |
7 | TJ Sklotatran Poltár | 10 | 4 | 2 | 4 | 36 : 31 | 14 | -4 |
8 | MFK Nová Baňa | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 : 18 | 14 | -4 |
9 | TJ Baník Kalinovo | 9 | 4 | 1 | 4 | 19 : 27 | 13 | -2 |
10 | FTC Fiľakovo | 10 | 4 | 0 | 6 | 25 : 23 | 12 | -3 |
11 | MFK Revúca | 10 | 4 | 0 | 6 | 27 : 36 | 12 | 0 |
12 | FK Iskra Hnúšťa | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 : 16 | 9 | -6 |
13 | MFK Žarnovica | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 : 21 | 6 | -3 |
14 | FK Sitno Banská Štiavnica | 10 | 0 | 0 | 10 | 2 : 43 | 0 | -12 |
Mladší žiaci U 13
FTC Fiľakovo – MFK Žarnovica 1 : 0 / 1 : 0 /
góly: 8´1 : 0
zostava: Schneider, Šopa, Ma. Debnár, Kr. Debnár, Meliš, Minarčin, J. Hedervari / K /, Černák, Sámel, Kováč, Slosiar, Gašpar tréner: Dolinský
MFK Nová Baňa – MFK Žarnovica 2 : 2 / 1 : 1 /
góly: 3´1 : 0, 6´1 : 1 Černák, 43´1 : 2 Ma. Debnár, 48´2 : 2
zostava: Sámel, Šopa, Ma. Debnár, Kr. Debnár, Gulaša, Minarčin, J. Hedervari / K /, Černák, Slosiar, Kováč, Gašpar tréner: Dolinský
10:10 | TJ Baník Kalinovo | 15 : 2 | MFK Revúca | |
12:00 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 3 : 2 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
12:00 | TJ Sklotatran Poltár | 2 : 0 | OŠK Radzovce | |
12:00 | FK LAFC Lučenec | 1 : 1 | FTC Fiľakovo | |
12:00 | FK Iskra Hnúšťa | 0 : 4 | MFK Strojár Krupina | |
12:30 | MFK Nová Baňa | 2 : 2 | MFK Žarnovica | |
12:30 | FK Mesta Tornaľa | 1 : 1 | MFK Detva |
1 | FK LAFC Lučenec | 10 | 9 | 1 | 0 | 64 : 8 | 28 | 10 |
2 | TJ Baník Kalinovo | 9 | 7 | 1 | 1 | 79 : 19 | 22 | 7 |
3 | FK Sitno Banská Štiavnica | 10 | 7 | 0 | 3 | 36 : 19 | 21 | 9 |
4 | MFK Žarnovica | 9 | 6 | 1 | 2 | 40 : 15 | 19 | 10 |
5 | FK Mesta Tornaľa | 10 | 5 | 2 | 3 | 34 : 23 | 17 | -1 |
6 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 9 | 5 | 1 | 3 | 26 : 22 | 16 | 1 |
7 | MFK Detva | 10 | 5 | 1 | 4 | 43 : 40 | 16 | 4 |
8 | FTC Fiľakovo | 10 | 5 | 1 | 4 | 24 : 23 | 16 | 1 |
9 | MFK Nová Baňa | 10 | 5 | 1 | 4 | 30 : 31 | 16 | -2 |
10 | MFK Strojár Krupina | 10 | 4 | 1 | 5 | 30 : 23 | 13 | -2 |
11 | MFK Revúca | 10 | 3 | 0 | 7 | 28 : 52 | 9 | -3 |
12 | TJ Sklotatran Poltár | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 : 42 | 6 | -12 |
13 | OŠK Radzovce | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 : 64 | 0 | -12 |
14 | FK Iskra Hnúšťa | 9 | 0 | 0 | 9 | 10 : 83 | 0 | -15 |
Prípravka
29. septembra 2015 prípravka – dohrávka 2. kolo
MFK Žarnovica- ŠK Voznica 7 : 0 / 3 : 0 /
góly : 9´1 : 0 Gejdoš, 15´2 : 0 Zajac, 18´3 : 0 Gejdoš, 22´4 : 0 Zajac, 25´5 : 0 Gejdoš, 31´6 : 0 Urblíková, 36´7 : 0 Urblíková
zostava: Majer, Gejdoš / K /, Urblíková, Zajac, J. Červík, M. Červík, Mihálik
tréner: Mgr. Kopčák
TJ PS Hliník nad Hronom – MFK Žarnovica 6 : 1 / 2 : 0 /
gól: Gejdoš
zostava: Majer, Gejdoš / K /, Urblíková, Zajac, J. Červík, M. Červík, Sedlák, Lesný
tréner: Mgr. Kopčák
Nasledujúce kolo:
6. októbra 2015 MFK Žarnovica- TJ Baník Kalinovo o 14, 00 dohrávka 9. kolo – II. liga SŽ U 15 skupina Juh
6. októbra 2015 MFK Žarnovica- TJ Baník Kalinovo o 16, 00 dohrávka 9. kolo – II. liga MŽ U 13 skupina Juh
10. októbra 2015 MFK Žarnovica- FK Mesta Tornaľa o 10, 00 11. kolo – II. liga SŽ U 15 skupina Juh
10. októbra 2015 MFK Žarnovica- FK Mesta Tornaľa o 12, 00 11. kolo – II. liga MŽ U 13 skupina Juh
10. októbra 2015 MFK Žarnovica- MFK Detva o 14, 30 11. kolo- III. liga skupina Stred
10. októbra 2015 FK Sitno Banská Štiavnica- MFK Žarnovica B- o 14, 30 xx 11. kolo- Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH
11. októbra 2015 MFK Žarnovica- ŠK Heľpa o 12, 00 11. kolo- IV. liga dorast U- 19 skupina C
Mgr.R. Kopčák