Dospelí
A mužstvo 13. septembra 2015
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica- MFK Žarnovica 1 : 4 / 1 : 1 /
góly: 8´1 : 0 p. kop, 21´1 : 1 Bobor, 55´1 : 2 Válovčan, 61´1 : 3 Ma. Šovčík, 70´1 : 4 Ma. Šovčík
ŽK: Ondrejka, Štefanka, Arvaj
zostava: Straka / K /, Ondrejka, Tyčiak, Víglaský, Javorčík, Štefanka / 84´Hanák /, Bobor, Smelák / 68´Laurov /, Válovčan, Ma. Šovčík, Vuong/ 79´Arvaj / tréner: Kováč
náhradníci : Blaho
Žarnovičania zvládli tento zápas veľmi dobre. Už v 1´vyskúšal domáceho brankára Válovčan. Nakoniec prvý gól strelili domáci, keď po diskutabilnej ruke Javorčíka, v 8´, v pokutovom území otvoril skóre zápasu z pokutového kopu Čallo 1 : 0. Hostí tento moment zápasu nezlomil a práve oni sa dostali do pozície lepšieho mužstva. Najprv v 13´Štefanka netrafil, ale v 21´po odrazenej lopte Válovčana od žrde skóroval Bobor 1 : 1. V 31´sa mohol presadiť po rohovom kope Víglaský, ale jeho hlavička skončila mimo domácej brány. V 38´podržal Žarnovičanov výborným zákrokom Straka. Hostia mohli ísť do vedenia v 42´, keď Štefanka obišiel brankára hostí ešte pred 16- kou. Ten ho fauloval a na prekvapenie všetkých rozhodca hru prerušil, hoci hostia dali gól. Brankár domácich bol vylúčený a domáci dohrávali o 10 – tich. Potrestať ich mohol v 44´Šovčík, ale ten vo vyloženej šanci netrafil domácu bránu. V druhom polčase hostia ovládli ihrisko a v 55´sa po prihrávke Štefanku presadil Válovčan 1 : 2. Ten istý hráč sa v 60´rútil sám na domáceho gólmana, ale ten si z jeho pokusom poradil, ale dobiehajúci Šovčík zvýšil vedenie na 1 : 3. V 70´hostia dokončili svoje dielo, keď po osi Laurov, Bobor skóroval Ma. Šovčík 1 : 4. Žarnovičania podali veľmi dobrý výkon a veríme, že ich forma vydrží aj v nasledujúcich zápasoch. Hráč Marek Šovčík je na hosťovaní do konca jesene z Dukly Banská Bystrica.
15:30 | MŠK Fomat Martin | 3 : 0 | MFK Nová Baňa | |
10:30 | TJ ŠK Kremnička | 0 : 1 | MŠK Námestovo | |
15:30 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 2 : 0 | ŽP Šport Podbrezová (B) | |
15:30 | TJ Baník Kalinovo | 1 : 0 | ŠKM Liptovský Hrádok | |
15:30 | ŠK Javorník Makov | 4 : 0 | FK Čadca | |
15:30 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) | 1 : 2 | MFK Detva | |
15:30 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 1 : 4 | MFK Žarnovica | |
15:30 | FO Kinex Bytča | 4 : 1 | FK LAFC Lučenec |
1 | MŠK Fomat Martin | 7 | 6 | 1 | 0 | 23 : 4 | 19 | 7 |
2 | TJ Baník Kalinovo | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 : 6 | 18 | 6 |
3 | ŠK Javorník Makov | 7 | 5 | 1 | 1 | 25 : 11 | 16 | 4 |
4 | MŠK Námestovo | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 : 4 | 15 | 6 |
5 | ŽP Šport Podbrezová B | 7 | 4 | 1 | 2 | 7 : 5 | 13 | 1 |
6 | TJ ŠK Kremnička | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 : 6 | 12 | 0 |
7 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 : 6 | 12 | 0 |
8 | ŠKM Liptovský Hrádok | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 : 5 | 10 | -2 |
9 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 : 14 | 10 | 1 |
10 | FK Čadca | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 : 13 | 7 | -2 |
11 | FK LAFC Lučenec | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 : 20 | 7 | -2 |
12 | MFK Žarnovica | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 : 18 | 6 | -3 |
13 | FO Kinex Bytča | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 : 22 | 6 | -3 |
14 | MFK Detva | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 : 14 | 5 | -4 |
15 | MFK Nová Baňa | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 : 11 | 4 | -8 |
16 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B | 7 | 0 | 0 | 7 | 11 : 26 | 0 | -9 |
B mužstvo – Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH
MFK Žarnovica B – TJ Sokol Tekovská Breznica 1 : 3 / 0 : 2 /
góly: 22´0 : 1, 34´0 : 2, 47´0 : 3, 60´1 : 3 R. Repiský
zostava: Siekela, Herko, Zelovič, T. Lipjansky, Eržiak, Ma. Majsniarú 73´/ Fusatý /, Beniak, J. Repiský, Mokrý / 83´Nasvetr /, R. Repiský / 72´Izák /, Ježko / K / tréner: Jányi
náhradníci: M. Lipjansky, Sitarčík
15:30 | FK FILJO Ladomerská Vieska (A) | 1 : 0 | OŠK Brehy | |
15:30 | FK Sitno Banská Štiavnica (A) | 1 : 1 | TJ Partizán Veľká Lehota | |
15:30 | MFK Žarnovica (B) | 1 : 3 | TJ Sokol Tekovská Breznica (A) | |
15:30 | ŠKF Kremnica | 2 : 1 | ŠK Slaská | |
15:30 | TJ Tatran Bzenica | 1 : 1 | TJ Inter Horná Ves | |
15:30 | OŠK Hodruša – Hámre (A) | 3 : 2 | OŠK Lutila | |
15:30 | ŠK Voznica | 1 : 4 | TJ PS Hliník nad Hronom |
1 | TJ Sokol Tekovská Breznica A | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 : 5 | 16 | 4 |
2 | TJ PS Hliník nad Hronom | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 : 2 | 16 | 10 |
3 | TJ Inter Horná Ves | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 : 5 | 14 | 8 |
4 | FK FILJO Ladomerská Vieska A | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 : 3 | 11 | -1 |
5 | OŠK Brehy | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 : 8 | 9 | 3 |
6 | TJ Tatran Bzenica | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 : 8 | 9 | 0 |
7 | MFK Žarnovica B | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 : 12 | 9 | -3 |
8 | ŠKF Kremnica | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 : 9 | 9 | -3 |
9 | OŠK Lutila | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 : 14 | 7 | 1 |
10 | ŠK Slaská | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 : 9 | 6 | -6 |
11 | OŠK Hodruša – Hámre A | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 : 19 | 6 | 3 |
12 | FK Sitno Banská Štiavnica A | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 : 13 | 3 | -9 |
13 | TJ Partizán Veľká Lehota | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 : 13 | 2 | -7 |
14 | ŠK Voznica | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 : 20 | 1 | -8 |
Dorast U 19
TJ Sokol Medzibrod- MFK Žarnovica 2 : 0 / 0 : 0 /
góly: 85´1 : 0, 90´2 : 0
zostava: Maslen, D. Šušoliak, Štefanča, S. Debnár, Supuka, Baranec, Miksai, Kršák / K /, Ri. Šarkozi/ 75´Holý/, Tomka / 62´Re. Šarkozi /, L. Šušoliak
náhradníci: Hedervary, Černák, Kabina
13:00 | ŠK Selce | 1 : 4 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
14:00 | ŠK Prameň Kováčová | 12 : 0 | FK Šalková | |
15:30 | OFK Slovenská Ľupča | 6 : 1 | ŠK Heľpa | |
15:30 | TJ Sokol Medzibrod | 2 : 0 | MFK Žarnovica | |
13:00 | TJ Lovča | 2 : 5 | TJ – Prestavlky | |
13:00 | ŠKF Kremnica | 3 : 0 | TJ Družstevník Očová | |
13:00 | FK 1928 Jasenie | – : – | MFK Vígľaš – Pstruša | |
16:00 | TJ ŠK Kremnička | 0 : 2 | TJ Tatran VLM Pliešovce |
1 | FK Sitno Banská Štiavnica | 7 | 6 | 1 | 0 | 44 : 7 | 19 | 10 |
2 | OFK Slovenská Ľupča | 7 | 6 | 0 | 1 | 29 : 9 | 18 | 9 |
3 | ŠKF Kremnica | 7 | 5 | 1 | 1 | 31 : 6 | 16 | 4 |
4 | TJ Sokol Medzibrod | 7 | 5 | 1 | 1 | 18 : 6 | 16 | 7 |
5 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 7 | 4 | 1 | 2 | 18 : 14 | 13 | 4 |
6 | ŠK Heľpa | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 : 16 | 13 | 4 |
7 | TJ – Prestavlky | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 : 24 | 12 | 0 |
8 | ŠK Prameň Kováčová | 7 | 3 | 1 | 3 | 29 : 24 | 10 | -2 |
9 | TJ Družstevník Očová | 7 | 2 | 3 | 2 | 18 : 16 | 9 | -3 |
10 | TJ Lovča | 7 | 2 | 1 | 4 | 18 : 19 | 7 | -5 |
11 | MFK Žarnovica | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 : 15 | 7 | -2 |
12 | FK 1928 Jasenie | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 : 21 | 6 | -3 |
13 | ŠK Selce | 7 | 2 | 0 | 5 | 10 : 21 | 6 | -6 |
14 | FK Šalková | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 : 33 | 6 | -3 |
15 | MFK Vígľaš – Pstruša | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 : 27 | 1 | -11 |
16 | TJ ŠK Kremnička | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 : 30 | 0 | -9 |
Starší žiaci U 15
MFK Žarnovica- MFK Revúca 0 : 4 / 0 : 1 /
góly: 2´0 : 1, 41´0 : 2, 42´0 : 3, 55´0 : 4
zostava: Halaj, Klačanský / K /, Ducho / 61´Hudec /, Šaliga, Čela, K.T. Hedervari, Truban, Klimčík, Seget, Anderko, Budinský tréner: Fr. Káčer
náhradníci: Šula, Palatinus
10:00 | FK LAFC Lučenec | 3 : 0 | FK FC Baník Veľký Krtíš | |
10:00 | FK Iskra Hnúšťa | 1 : 1 | TJ Sklotatran Poltár | |
10:00 | FTC Fiľakovo | 5 : 2 | MFK Nová Baňa | |
10:00 | OŠK Radzovce | 3 : 0 | TJ Baník Kalinovo | |
10:15 | MFK Strojár Krupina | 2 : 1 | FK Mesta Tornaľa | |
11:00 | MFK Žarnovica | 0 : 4 | MFK Revúca | |
10:00 | MFK Detva | 4 : 0 | FK Sitno Banská Štiavnica |
1 | FK LAFC Lučenec | 6 | 6 | 0 | 0 | 32 : 3 | 18 | 6 |
2 | OŠK Radzovce | 6 | 5 | 0 | 1 | 22 : 7 | 15 | 6 |
3 | MFK Detva | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 : 6 | 14 | 8 |
4 | MFK Strojár Krupina | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 : 10 | 13 | 1 |
5 | TJ Sklotatran Poltár | 5 | 3 | 1 | 1 | 24 : 10 | 10 | 1 |
6 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 : 14 | 10 | 4 |
7 | FK Iskra Hnúšťa | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 : 9 | 8 | -4 |
8 | FTC Fiľakovo | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 : 11 | 6 | -3 |
9 | FK Mesta Tornaľa | 6 | 2 | 0 | 4 | 15 : 15 | 6 | -6 |
10 | MFK Revúca | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 : 21 | 6 | 0 |
11 | MFK Nová Baňa | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 : 14 | 4 | -5 |
12 | TJ Baník Kalinovo | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 : 21 | 3 | 0 |
13 | MFK Žarnovica | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 : 16 | 0 | -6 |
14 | FK Sitno Banská Štiavnica | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 : 29 | 0 | -6 |
Mladší žiaci U 13
MFK Žarnovica- MFK Revúca 5 : 1 / 3 : 1 /
góly: 10´1 : 0 Ma. Debnár, 15´2 : 0 Sámel, 21´2 : 1, 22´3 : 1 Sámel, 33´4 : 1 Gulaša, 60´5 : 1 Černák
zostava: Schneider, Šopa, Ma. Debnár, Kr. Debnár, Gulaša, Minarčin, J. Hedrvari / K /, Černák, Sámel, Kováč, Červík, Majer tréner: Dolinský
12:00 | FK LAFC Lučenec | 6 : 0 | FK FC Baník Veľký Krtíš | |
12:00 | FK Iskra Hnúšťa | 1 : 4 | TJ Sklotatran Poltár | |
12:00 | MFK Strojár Krupina | 4 : 2 | FK Mesta Tornaľa | |
12:00 | FTC Fiľakovo | 1 : 2 | MFK Nová Baňa | |
12:00 | OŠK Radzovce | 1 : 13 | TJ Baník Kalinovo | |
13:00 | MFK Žarnovica | 5 : 1 | MFK Revúca | |
12:00 | MFK Detva | 2 : 6 | FK Sitno Banská Štiavnica |
1 | FK LAFC Lučenec | 6 | 6 | 0 | 0 | 37 : 4 | 18 | 6 |
2 | MFK Žarnovica | 5 | 5 | 0 | 0 | 31 : 8 | 15 | 9 |
3 | FK Sitno Banská Štiavnica | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 : 6 | 15 | 9 |
4 | TJ Baník Kalinovo | 5 | 3 | 1 | 1 | 31 : 10 | 10 | 7 |
5 | MFK Detva | 6 | 3 | 0 | 3 | 28 : 25 | 9 | 3 |
6 | FTC Fiľakovo | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 : 14 | 9 | 0 |
7 | MFK Nová Baňa | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 : 19 | 9 | 0 |
8 | FK Mesta Tornaľa | 6 | 2 | 1 | 3 | 21 : 19 | 7 | -5 |
9 | MFK Strojár Krupina | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 : 14 | 7 | -5 |
10 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 : 19 | 7 | 1 |
11 | MFK Revúca | 6 | 2 | 0 | 4 | 15 : 28 | 6 | 0 |
12 | TJ Sklotatran Poltár | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 : 15 | 3 | -6 |
13 | OŠK Radzovce | 6 | 0 | 0 | 6 | 9 : 42 | 0 | -9 |
14 | FK Iskra Hnúšťa | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 : 43 | 0 | -12 |
Nasledujúce kolo:
15. septembra 2015 II. liga skupina Juh U 13- dohrávka 2. kolo
MFK Žarnovica- MFK Strojár Krupina o 13, 00
15. septembra 2015 II. liga skupina Juh U 15- dohrávka 2. kolo
MFK Žarnovica- MFK Strojár Krupina o 11, 00
15. septembra 2015 IV. liga skupina C U – 19- predohrávané 15. kolo
MFK Žarnovica- TJ Prestavlky o 15, 30
15. septembra 2015 Oblastné majstrovstvá OBFZ- dohrávka 2. kolo
TJ PS Hliník nad Hronom – MFK Žarnovica B o 15, 30
16. septembra 2015 III. liga Stred dospelí- predohrávané 15. kolo
MFK Žarnovica- ŽP Šport Podbrezová B o 15, 30
17. septembra 2015 prípravka – 3. kolo
TJ Sokol Trnavá Hora – MFK Žarnovica o 15, 00
19. septembra 2015 II. liga skupina Juh U 13- 8. kolo
FK Sitno Banská Štiavnica – MFK Žarnovica o 12, 00
19. septembra 2015 II. liga skupina Juh U 15- 8. kolo
FK Sitno Banská Štiavnica – MFK Žarnovica o 10, 00
19. septembra 2015 III. liga Stred dospelí- 8. kolo
MFK Žarnovica- FO Kinex Bytča o 15, 00
20. septembra 2015 IV. liga skupina C U – 19- 8. kolo
MFK Žarnovica- TJ ŠK Kremnička o 12, 30
20. septembra 2015 Oblastné majstrovstvá OBFZ- 8. kolo
FK Filjo Ladomerská Vieska- – MFK Žarnovica B o 15, 00
Mgr. R. Kopčák