Dospelí
A mužstvo
28. augusta 2016 TIPOS III. liga Stred dospelí- 4. kolo
ŠK Javorník Makov- MFK Žarnovica 3 : 1 ( 2 : 0 )
zostava: Straka, Uličný, Víglaský, Listofer ( 46´Ondrejka ), Krivjančin, Javorčík, Sedliak, Laurov ( 65´Plško ), Štefanka, Londák ( 58´Badinka ), Páleník
náhradníci: Hoger, Záhradník,
góly: 14´1 : 0, 28´2 : 0, 64´3 : 0, 72´3 : 1 Sedliak
ŽK: Uličný
tréner: Kováč
Po vyrovnanom začiatku sa k prvému slovu dostali domáci. V 9´po akcii na jeden dotyk sa dostali pred brankára Straku, ale ten bol na mieste. Domáci hrali jednoducho a v 13´ pohrozili strelou spoza 16- ky, ale neúspešne. Makovčania nakoniec skórovali v 14´, keď po rohovom kope sa hlavičkou presadil Hupka 1 : 0. Domáci boli aktívnejší ako hostia a v 28´sa dočkali druhého gólu. Strelou spoza 16- ky sa presadil kapitán domácich Polka a zvýšil na 2 : 0. V 39´mohli domáci zvýšiť svoje vedenie. Strelu domácich brankár Straka vyrazil len pred seba, ale následná dorážka domácich skončila vedľa brány hostí. Hostia sa striedaním snažili niečo so zápasom urobiť. Ale v 64´sa po dlhej lopte dostal k zakončeniu Zimka a skóroval na hrozivých 3 : 0. V 72´hostia znížili, keď sa strelecky presadil Sedliak 3 : 1. Do konca stretnutia sa skóre nezmenilo a tak si Žarnovičania po slabom výkone, hlavne v prvom polčase, zaknihovali druhú prehru.
16:00 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 4 : 1 | TJ Baník Kalinovo | |
16:00 | TJ Stráža | 2 : 1 | OFK Teplička nad Váhom | |
10:30 | ŠKM Liptovský Hrádok | 3 : 2 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | |
16:00 | FTC Fiľakovo | 3 : 1 | ŠK NOVOHRAD Lučenec | |
16:00 | MFK Nová Baňa | 3 : 3 | MFK Detva | |
16:00 | ŠK Javorník Makov | 3 : 1 | MFK ŽARNOVICA | |
16:00 | FK Čadca (A) | – : – | ŽP Šport Podbrezová (B) | |
17:00 | MŠK Námestovo | – : – | TJ ŠK Kremnička |
1 | ŠKM Liptovský Hrádok | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 : 4 | 12 | 6 |
2 | TJ Stráža | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 : 4 | 11 | 2 |
3 | TJ Baník Kalinovo | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 : 9 | 10 | 4 |
4 | MFK Nová Baňa | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 : 7 | 8 | -1 |
5 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 : 7 | 7 | 1 |
6 | MFK ŽARNOVICA | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 : 6 | 7 | 1 |
7 | FTC Fiľakovo | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 : 11 | 7 | 1 |
8 | MŠK Námestovo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 : 4 | 6 | 0 |
9 | TJ ŠK Kremnička | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 : 4 | 6 | -3 |
10 | ŽP Šport Podbrezová B | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 : 5 | 6 | 0 |
11 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 : 9 | 6 | -3 |
12 | FK Čadca A | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 : 5 | 6 | -3 |
13 | ŠK Javorník Makov | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 : 11 | 6 | -3 |
14 | ŠK NOVOHRAD Lučenec | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 : 11 | 5 | -1 |
15 | MFK Detva | 5 | 0 | 3 | 2 | 11 : 16 | 3 | -3 |
16 | OFK Teplička nad Váhom | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 : 13 | 0 | -6 |
B mužstvo
28. augusta 2016 VI. liga- obl. majstr. ObFZZH I. liga – 4. kolo
OŠK Hodruša- Hámre – MFK Žarnovica B 4 : 1 ( 3 : 0 )
zostava: Siekela, T. Lipjansky, Tomáš, Zelovič, J. Repiský ( K ), Danko ( 46´Fusatý ), Pečarka ( 1´Ma. Majsniar, 35´V. Laurov ), Ježko, Gunda, R. Repiský, Mokrý
náhradníci: Sitarčík, Eržiak
góly: 12´1 : 0, 20´2 : 0, 30´3 : 0, 58´4 : 0, 70´4 : 1 R. Repiský
ŽK: R. Repiský
ČK: Zelovič ( 20´)
tréner: Stribula
16:00 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (C) | 3 : 0 | ŠK Slaská | |
16:00 | FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA (A) | 6 : 1 | OŠK Brehy | |
16:00 | OŠK Hodruša – Hámre | 4 : 1 | MFK ŽARNOVICA (B) | |
16:00 | OŠK Lutila (A) | 2 : 0 | TJ Tatran Bzenica | |
16:00 | TJ Inter Horná Ves (A) | 9 : 2 | TJ Partizán Veľká Lehota | |
16:00 | FK Vyhne | 1 : 2 | ŠKF Kremnica | |
16:00 | TJ Sokol Repište | 2 : 5 | TJ Sokol Tekovská Breznica (A) |
1 | FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA A | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 : 2 | 6 | 0 |
2 | TJ Sokol Tekovská Breznica A | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 : 4 | 6 | 3 |
3 | ŠKF Kremnica | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 : 2 | 6 | 3 |
4 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa C | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 : 1 | 4 | 1 |
5 | OŠK Lutila A | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 : 2 | 4 | 1 |
6 | TJ Inter Horná Ves A | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 : 4 | 3 | 0 |
7 | OŠK Hodruša – Hámre | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 : 5 | 3 | 0 |
8 | TJ Tatran Bzenica | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 : 3 | 1 | -2 |
9 | TJ Sokol Repište | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 : 7 | 1 | -2 |
10 | ŠK Slaská | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 : 5 | 1 | -2 |
11 | MFK ŽARNOVICA B | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 : 5 | 1 | 1 |
12 | OŠK Brehy | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 : 8 | 1 | -2 |
13 | TJ Partizán Veľká Lehota | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 : 10 | 1 | -2 |
14 | FK Vyhne | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 : 5 | 0 | -3 |
Dorast U 19 27. augusta 2016 IV. liga dorast U 19 skupina C- 4. kolo
MFK Žarnovica- TJ Lovča 2 : 0 ( 1 : 0 )
zostava: Maslen, Sa. Debnár st. ( 46´I. Černák ), Štefanča, Sa. Debnár ml. ( K ), L. Šušoliak, Klimčík, Šálka, Klačanský, Kršák, Ri. Šarkozi, Kováč
góly: 3´1 : 0 Ri. Šarkozi, 75´2 : 0 Ri. Šarkozi
ŽK: Sa. Debnár st., Klimčík
tréner: Ing. Žiakovič, Kršák
17:00 | ŠK Hrochoť | 3 : 3 | TJ ŠK Kremnička | |
14:00 | MFK Spartak Hriňová | 1 : 0 | TJ – Prestavlky | |
14:00 | TJ Družstevník Očová | 3 : 4 | FK Šalková | |
14:30 | MFK ŽARNOVICA | 2 : 0 | TJ Lovča | |
16:00 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 2 : 1 | ŠK Prameň Kováčová | |
16:00 | ŠK Heľpa | 2 : 2 | FK BREZNO | |
13:45 | OFK 1950 Priechod | 0 : 4 | ŠKF Kremnica |
1 | MFK Spartak Hriňová | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 : 0 | 6 | 3 |
2 | ŠKF Kremnica | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 : 0 | 6 | 3 |
3 | MFK ŽARNOVICA | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 : 0 | 6 | 3 |
4 | FK BREZNO | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 : 2 | 4 | 1 |
5 | ŠK Heľpa | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 : 3 | 4 | 1 |
6 | TJ – Prestavlky | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 : 4 | 3 | 0 |
7 | ŠK Prameň Kováčová | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 : 4 | 3 | 0 |
8 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 : 2 | 3 | 0 |
9 | FK Šalková | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 : 13 | 3 | 0 |
10 | ŠK Hrochoť | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 : 6 | 1 | -5 |
11 | TJ ŠK Kremnička | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 : 8 | 1 | -2 |
12 | TJ Družstevník Očová | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 : 7 | 0 | -3 |
13 | TJ Lovča | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 : 10 | 0 | 0 |
14 | OFK 1950 Priechod | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 : 10 | 0 | -3 |
Starší žiaci U 15
29. augusta 2016 II. liga SŽ U 15 skupina Juh- 4. kolo
FK Sitno Banská Štiavnica – MFK Žarnovica 0 : 8 ( 0 : 5 )
zostava: Halaj ( 43´Schneider ), Gulaša ( 53´Minarčin ), Ma. Debnár, Šaliga, J. Hedervari, K. T. Hedervari ( 53´Sa. Černák ), Truban ( K ), Anderko ( 43´Šula ), Seget, Ďurian, Budinský ( 65´Varholík)
góly: 3´0 : 1 Šaliga, 11´0 : 2 J. Hedervari, 14´0 : 3 J. Hedervari, 16´0 : 4 Anderko, 31´0 : 5 Ďurian, 39´0 : 6 Budinský, 47´0 : 7 Ďurian, 62´0 : 8 Šula
tréner: Fr. Káčer
10:00 | MFK Detva | 8 : 0 | FK FC Baník Veľký Krtíš | |
10:00 | OŠK Radzovce | 2 : 1 | TJ Baník Kalinovo | |
10:00 | MFK Strojár Krupina | – : – | MFK Revúca | |
10:00 | TJ Sklotatran Poltár | 8 : 1 | MFK Nová Baňa | |
10:00 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | 3 : 1 | FK Iskra Hnúšťa | |
12:00 | FK Mesta Tornaľa | 3 : 3 | FTC Fiľakovo | |
10:10 | FK Sitno Banská Štiavnica | 0 : 8 | MFK ŽARNOVICA |
1 | MFK ŽARNOVICA | 2 | 2 | 0 | 0 | 14 : 0 | 6 | 6 |
2 | TJ Sklotatran Poltár | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 : 1 | 6 | 3 |
3 | MFK Detva | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 : 0 | 6 | 3 |
4 | FTC Fiľakovo | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 : 6 | 4 | 1 |
5 | TJ Baník Kalinovo | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 : 2 | 3 | 0 |
6 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 : 3 | 3 | -3 |
7 | OŠK Radzovce | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 : 7 | 3 | -3 |
8 | FK Mesta Tornaľa | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 : 6 | 1 | -2 |
9 | MFK Revúca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
10 | MFK Strojár Krupina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
11 | FK Iskra Hnúšťa | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 : 8 | 0 | -3 |
12 | MFK Nová Baňa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 : 8 | 0 | 0 |
13 | FK Sitno Banská Štiavnica | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 8 | 0 | -3 |
14 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 : 12 | 0 | 0 |
Mladší žiaci U 13
29. augusta 2016 II. liga SŽ U 13 skupina Juh- 4. kolo
FK Sitno Banská Štiavnica – MFK Žarnovica 4 : 0 ( 2 : 0 )
zostava: Sámel, Slosiar, Kr. Debnár ( K ), Žarnovičan, Bo. Černák, Šopa, J. Červík, Janovič, A. Kováč, Valenta, Urblíková, Gašpar, Zajac
góly: 13´1 : 0, 15´2 : 0 ( p. kop ), 54´3 : 0, 56´4 : 0
tréner: Dolinský
12:00 | MFK Detva | 4 : 1 | FK FC Baník Veľký Krtíš | |
12:00 | OŠK Radzovce | 0 : 8 | TJ Baník Kalinovo | |
12:00 | MFK Strojár Krupina (A) | – : – | MFK Revúca | |
12:00 | TJ Sklotatran Poltár | 1 : 1 | MFK Nová Baňa | |
12:00 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | 7 : 0 | FK Iskra Hnúšťa | |
14:00 | FK Mesta Tornaľa | 6 : 1 | FTC Fiľakovo | |
12:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | 4 : 0 | MFK ŽARNOVICA |
1 | TJ Baník Kalinovo | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 : 1 | 6 | 3 |
2 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 : 2 | 6 | 0 |
3 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 2 | 1 | 0 | 1 | 13 : 5 | 3 | 3 |
4 | MFK ŽARNOVICA | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 : 4 | 3 | 3 |
5 | FK Sitno Banská Štiavnica | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 : 0 | 3 | 0 |
6 | FK Mesta Tornaľa | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 : 10 | 3 | 0 |
7 | MFK Detva | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 : 10 | 3 | 0 |
8 | FK Iskra Hnúšťa | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 : 8 | 3 | 0 |
9 | MFK Nová Baňa | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 : 1 | 1 | 1 |
10 | TJ Sklotatran Poltár | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 : 5 | 1 | -2 |
11 | MFK Revúca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
12 | MFK Strojár Krupina A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
13 | FTC Fiľakovo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 : 18 | 0 | -3 |
14 | OŠK Radzovce | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 : 19 | 0 | -6 |
Mgr. R. Kopčák