Dospelí
A mužstvo 30. augusta 2015
ŠK Javorník Makov – MFK Žarnovica 5 : 1 / 3 : 0 /
góly: 14´1 : 0, 25´2 : 0, 33´3 : 0 / p. kop/, 53´3 : 1 Ondrejka, 70´4 : 1, 78´5 : 1 / p. kop /
ŽK: Tyčiak, Smelák
zostava: Straka / K /, Javorčík, Tyčiak, Smelák, Ondrejka, Štefanka, Blaho / 89´Šovčík /, Válovčan, Arvaj /84´Vuong /, Bobor, Hanák / 46´Laurov / tréner: Kováč
Domáci už od začiatku ukázali, kto bude pánom na ihrisku. Už v 1. minúte musel zasahovať brankár Straka, ktorý si so strelou domácich poradil. Domáci sa ujali vedenia v 14´, keď ich jednoduchú akciu zakončil Pavlica 1 : 0. V 16´sa individuálne presadil domáci obranca Bezák, ktorý prešiel s loptou celé ihrisko, ale našťastie pre Žarnovičanov Straka jeho pokus zlikvidoval. V 25´sa však ten istý hráč nemýlil, keď si zopakoval svoju šikovnosť s loptou a skóroval 2 : 0. V 32´hostia ľahko stratili loptu na súperovej polovici a po rýchlom protiútoku Tyčiak v 16- ke fauloval domáceho hráča a nasledujúci pokutový kop premenil Putorík 3 : 0. O minútu mohli domáci zvýšiť, ale výborným zákrokom sa prezentoval Straka. V druhom polčase začali lepšie hostia, ktorí svoju územnú prevahu využili na strelenie gólu. Ondrejka v 53´ z dobrých 30 tych metrov nedal šancu domácemu brankárovi Verešovi, ktorý v minulej sezóne pôsobil v Žarnovici. V 60´mohli hostia znížiť, ale prihrávku Štefanku nedokázal zúžitkovať Válovčan. V 70´domáci zvýšili na 4 : 1, keď tečovaná strela Šusteka skončila v hosťujúcej bráne. Skóre zápasu uzavreli domáci v 78´z pokutového kopu, ktorý premenil Putorík 5 : 1. Žarnovičania sú stále bez bodu. V sobotu ich čaká náročný šesťbodový zápas s Pohroním B. Príďte povzbudiť našich chlapcov, určite to budú potrebovať.
10:30 | TJ ŠK Kremnička | 2 : 1 | ŠKM Liptovský Hrádok | |
16:00 | MŠK Fomat Martin | 2 : 1 | MFK Detva | |
16:00 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) | 2 : 3 | FK LAFC Lučenec | |
10:30 | ŽP Šport Podbrezová (B) | 0 : 0 | MŠK Námestovo | |
16:00 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 2 : 0 | MFK Nová Baňa | |
16:00 | TJ Baník Kalinovo | 1 : 2 | FK Čadca | |
16:00 | ŠK Javorník Makov | 5 : 1 | MFK Žarnovica | |
16:00 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 2 : 0 | FO Kinex Bytča |
1 | MŠK Fomat Martin | 5 | 5 | 0 | 0 | 18 : 2 | 15 | 6 |
2 | TJ Baník Kalinovo | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 : 5 | 12 | 3 |
3 | ŠK Javorník Makov | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 : 8 | 12 | 3 |
4 | TJ ŠK Kremnička | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 : 3 | 12 | 3 |
5 | ŽP Šport Podbrezová B | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 : 2 | 10 | 1 |
6 | MŠK Námestovo | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 : 4 | 9 | 3 |
7 | ŠKM Liptovský Hrádok | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 : 3 | 9 | 0 |
8 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 : 5 | 8 | -1 |
9 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 : 9 | 7 | 1 |
10 | FK LAFC Lučenec | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 : 14 | 7 | 1 |
11 | FK Čadca | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 : 7 | 6 | 0 |
12 | MFK Nová Baňa | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 : 6 | 4 | -5 |
13 | FO Kinex Bytča | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 : 18 | 3 | -3 |
14 | MFK Detva | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 : 10 | 1 | -5 |
15 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 : 21 | 0 | -6 |
16 | MFK Žarnovica | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 : 15 | 0 | -6 |
B mužstvo – Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH
MFK Žarnovica B- TJ Partizán Veľká Lehota 3 : 0 / 2 : 0 /
góly: 16´1 : 0 R. Repiský, 37´2 : 0 J. Repiský, 69´3 : 0 Mokrý
ŽK: Černák
zostava: Siekela, M.Lipjansky, T. Lipjansky, Zelovič / K /, Smelák, Eržiak / 46´Fusatý/, J. Repiský / 79´Herko /, Ježko, Víglaský, Beniak / 46´Mokrý /, Černák, R. Repiský / 48´Ma. Majsniar / tréner: Jányi
náhradníci: Nasvetr
16:00 | FK FILJO Ladomerská Vieska (A) | 1 : 0 | ŠK Slaská | |
16:00 | FK Sitno Banská Štiavnica (A) | 1 : 4 | OŠK Lutila | |
12:30 | MFK Žarnovica (B) | 3 : 0 | TJ Partizán Veľká Lehota | |
16:00 | TJ Sokol Tekovská Breznica (A) | 4 : 2 | OŠK Brehy | |
16:00 | ŠKF Kremnica | 0 : 3 | TJ Inter Horná Ves | |
16:00 | ŠK Voznica | 0 : 6 | OŠK Hodruša – Hámre (A) | |
16:15 | TJ Tatran Bzenica | 1 : 2 | TJ PS Hliník nad Hronom |
1 | TJ PS Hliník nad Hronom | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 : 1 | 9 | 6 |
2 | TJ Sokol Tekovská Breznica A | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 : 3 | 7 | 1 |
3 | TJ Inter Horná Ves | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 : 3 | 7 | 4 |
4 | FK FILJO Ladomerská Vieska A | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 : 1 | 7 | 1 |
5 | TJ Tatran Bzenica | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 : 4 | 6 | 0 |
6 | MFK Žarnovica B | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 : 5 | 6 | 0 |
7 | OŠK Lutila | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 : 5 | 6 | 3 |
8 | OŠK Brehy | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 : 7 | 3 | 0 |
9 | OŠK Hodruša – Hámre A | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 : 10 | 3 | 3 |
10 | ŠK Slaská | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 : 6 | 3 | -3 |
11 | TJ Partizán Veľká Lehota | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 : 6 | 1 | -2 |
12 | FK Sitno Banská Štiavnica A | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 : 8 | 1 | -5 |
13 | ŠK Voznica | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 : 9 | 1 | -5 |
14 | ŠKF Kremnica | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 : 7 | 0 | -6 |
Dorast U 19
ŠK Selce- MFK Žarnovica 0 : 2 / 0 : 1 /
góly: 15´0 : 1 Tomka, 71´0 : 2 Kršák
ŽK: Miksai
zostava: L. Šušoliak, D. Šušoliak, Štefanča, S. Debnár, Supuka / 67´M. Hedervary /, Re. Šarkozi /44´Debnár /, Miksai, Kršák / K /, Ri. Šarkozi / 87´Kakara /, Tomka / 46´Baranec /, Mihálik
tréneri: Kršák, Ing. Žiakovič
náhradníci: Holý
13:30 | ŠK Selce | 0 : 2 | MFK Žarnovica | |
14:00 | ŠK Prameň Kováčová | 5 : 3 | TJ Družstevník Očová | |
16:00 | TJ – Prestavlky | 8 : 2 | FK Šalková | |
16:00 | OFK Slovenská Ľupča | 5 : 1 | TJ Tatran VLM Pliešovce | |
16:00 | TJ Sokol Medzibrod | – : – | TJ ŠK Kremnička | |
13:30 | ŠKF Kremnica | 0 : 2 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
13:30 | FK 1928 Jasenie | 1 : 2 | ŠK Heľpa | |
14:00 | TJ Lovča | 6 : 0 | MFK Vígľaš – Pstruša |
1 | FK Sitno Banská Štiavnica | 4 | 4 | 0 | 0 | 29 : 4 | 12 | 6 |
2 | OFK Slovenská Ľupča | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 : 6 | 9 | 6 |
3 | TJ Družstevník Očová | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 : 8 | 7 | 1 |
4 | ŠKF Kremnica | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 : 4 | 7 | 1 |
5 | ŠK Heľpa | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 : 7 | 7 | 1 |
6 | TJ Sokol Medzibrod | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 : 0 | 6 | 3 |
7 | TJ Lovča | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 : 8 | 6 | 0 |
8 | FK 1928 Jasenie | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 : 6 | 6 | 0 |
9 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 : 12 | 6 | 0 |
10 | TJ – Prestavlky | 4 | 2 | 0 | 2 | 14 : 16 | 6 | 0 |
11 | MFK Žarnovica | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 : 7 | 6 | 0 |
12 | ŠK Prameň Kováčová | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 : 19 | 6 | 0 |
13 | ŠK Selce | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 : 13 | 3 | -3 |
14 | MFK Vígľaš – Pstruša | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 : 15 | 1 | -5 |
15 | TJ ŠK Kremnička | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 : 11 | 0 | -6 |
16 | FK Šalková | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 : 21 | 0 | -6 |
Starší žiaci U 15
MFK Žarnovica- OŠK Radzovce 0 : 4 / 0 : 2 /
góly: 4´0 : 1, 12´0 : 2, 43´0 : 3 / p. kop /, 61´0 : 4
zostava: Halaj, Klačanský / K /, Hudec, Šaliga, Ducho / 46´Palatinus /, K. T. Hedervari, Truban, Klimčík, Seget, Anderko, Budinský / 67´Matonok /
MFK Detva- MFK Žarnovica 3 : 0 / 2 : 0 /
góly: 23´1 : 0, 35´2 : 0, 62´3 : 0
zostava: Halaj, Klačanský / K /, Hudec, Šaliga, Fusatý, Šula / 47´Matonok /, Truban, Klimčík, Seget, Anderko, Budinský
tréner. Fr. Káčer
10:00 | TJ Sklotatran Poltár | 7 : 3 | FK FC Baník Veľký Krtíš | |
10:00 | FK LAFC Lučenec | 4 : 0 | FK Mesta Tornaľa | |
10:00 | FK Iskra Hnúšťa | 0 : 0 | MFK Nová Baňa | |
10:00 | MFK Strojár Krupina | 5 : 1 | TJ Baník Kalinovo | |
10:00 | FTC Fiľakovo | 5 : 0 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
10:00 | OŠK Radzovce | 7 : 2 | MFK Revúca | |
10:00 | MFK Detva | 3 : 0 | MFK Žarnovica |
1 | FK LAFC Lučenec | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 : 1 | 9 | 3 |
2 | MFK Strojár Krupina | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 : 3 | 9 | 3 |
3 | MFK Detva | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 : 3 | 7 | 4 |
4 | OŠK Radzovce | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 : 5 | 6 | 0 |
5 | TJ Sklotatran Poltár | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 : 5 | 6 | 3 |
6 | FK Iskra Hnúšťa | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 : 0 | 4 | -2 |
7 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 : 10 | 4 | 1 |
8 | FTC Fiľakovo | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 : 4 | 3 | 0 |
9 | MFK Revúca | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 : 12 | 3 | 0 |
10 | MFK Nová Baňa | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 : 5 | 1 | -2 |
11 | FK Mesta Tornaľa | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 : 11 | 0 | -6 |
12 | MFK Žarnovica | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 : 7 | 0 | -3 |
13 | FK Sitno Banská Štiavnica | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 : 9 | 0 | -3 |
14 | TJ Baník Kalinovo | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 : 14 | 0 | 0 |
Mladší žiaci U 13
MFK Žarnovica- OŠK Radzovce 4 : 1 / 1 : 1 /
góly: 1´0 : 1, 23´1 : 1 Černák, 34´2 : 1 Černák, 42´3 : 1 Šopa, 52´4 : 1 Kováč
zostava: Schneider, Šopa, Červík, Štefanka, Gulaša, Minarčin, J. Hedervari / K /, Černák, Sámel, Kováč
MFK Detva- MFK Žarnovica 4 : 7 / 1 : 3 /
góly: 11´0 : 1 J. Hedervari, 15´0 : 2 Černák, 27´0 : 3 Černák, 30´1 : 3, 34´2 : 3, 44´3 : 3, 47´3 : 4 Minarčin, 50´3 : 5 Minarčin, 55´3 : 6 J. Hedrvari, 57´3 : 7 Černák, 59´4 : 7
zostava: Schneider, Šopa, Ma. Debnár, Červík, Štefanka, Gulaša, Minarčin, J. Hedervari / K /, Černák, Sámel, Kováč, Kr. Debnár
tréner: Dolinský
12:00 | TJ Sklotatran Poltár | 1 : 4 | FK FC Baník Veľký Krtíš | |
12:00 | FK LAFC Lučenec | 6 : 1 | FK Mesta Tornaľa | |
12:00 | FK Iskra Hnúšťa | 2 : 6 | MFK Nová Baňa | |
12:00 | MFK Strojár Krupina | 4 : 4 | TJ Baník Kalinovo | |
12:00 | FTC Fiľakovo | 4 : 1 | FK Sitno Banská Štiavnica | |
12:00 | OŠK Radzovce | 4 : 7 | MFK Revúca | |
12:00 | MFK Detva | 4 : 7 | MFK Žarnovica |
1 | FK LAFC Lučenec | 3 | 3 | 0 | 0 | 19 : 3 | 9 | 3 |
2 | FK Sitno Banská Štiavnica | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 : 4 | 6 | 3 |
3 | MFK Žarnovica | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 : 5 | 6 | 3 |
4 | MFK Detva | 3 | 2 | 0 | 1 | 17 : 12 | 6 | 3 |
5 | MFK Revúca | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 : 8 | 6 | 3 |
6 | FTC Fiľakovo | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 : 4 | 6 | 3 |
7 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 : 7 | 4 | 1 |
8 | FK Mesta Tornaľa | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 : 9 | 4 | -2 |
9 | MFK Nová Baňa | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 : 13 | 3 | 0 |
10 | TJ Baník Kalinovo | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 : 6 | 1 | 1 |
11 | MFK Strojár Krupina | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 : 8 | 1 | -5 |
12 | TJ Sklotatran Poltár | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 : 6 | 0 | -3 |
13 | OŠK Radzovce | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 : 20 | 0 | -6 |
14 | FK Iskra Hnúšťa | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 : 15 | 0 | -6 |
Nasledujúce kolo:
1. septembra 2015 II. liga skupina Juh U 13
FK Iskra Hnúšťa – MFK Žarnovica o 12, 00- dohrávka 1. kolo
1. septembra 2015 II. liga skupina Juh U 15
FK Iskra Hnúšťa – MFK Žarnovica o 10, 00- dohrávka 1. kolo
1. septembra 2015 IV. liga skupina C U 19
ŠK Prameň Kováčová- MFK Žarnovica o 15, 30 – dohrávka 1. kolo
1. septembra 2015 Oblastné majstrovstvá OBFZ
MFK Žarnovica B- ŠK Voznica o 15, 30 – dohrávka 1. kolo
5. septembra 2015 II. liga skupina Juh U 13
FK FC Baník Veľký Krtíš- MFK Žarnovica o 12, 00 – 6. kolo
5. septembra 2015 II. liga skupina Juh U 15
FK FC Baník Veľký Krtíš- MFK Žarnovica o 10, 00 – 6. kolo
5. septembra 2015 III. liga Stred dospelí
MFK Žarnovica- FK Pohronie B o 15, 30 – 6. kolo
5. septembra 2015 Oblastné majstrovstvá OBFZ
ŠK Slaská- MFK Žarnovica B o 15, 30 – 6. kolo
6. septembra 2015 IV. liga skupina C U 19
MFK Žarnovica- OFK Slovenská Ľupča o 13, 00 – 6. kolo
Mgr. R. Kopčák