Dospelí A mužstvo 23. apríla 2017 TIPOS III. liga skupina Stred dospelí- 20. kolo
ŠKM Liptovský Hrádok- MFK Žarnovica 6 : 0 ( 2 : 0 )
góly: 16´1 : 0, 21´2 : 0, 58´3 : 0, 60´4 : 0, 78´5 : 0, 80´6 : 0
zostava: Hoger, Jamnický, Krivjančin ( K ), Listofer, Záhradník, Sedliak, Pančík ( 71´K. Kováč ), Bobor, Páleník ( 58´Víglaský ), Badinka, Plško ( 62´M. Laurov )
náhradníci: Straka, Štefanka, Londák
tréner: J. Kováč
VYSOKÁ PREHRA ŽARNOVICE
Žarnovičania odohrali zápas proti lídrovi tabuľky v Ružomberku na umelej tráve. Úvodné minúty boli síce vyrovnané, ale postupne prevzali hru do svojich rúk domáci. Tí ohrozili bránu Hogera v 10´, ale ten si s tečovanou strelou spoza 16- ky poradil.V 12´ohrozil domáceho gólmana Plško strelou zdiaľky. V 15´spravili hostia chybu v strede ihriska, ale Hoger gólovú strelu zblízka zlikvidoval. V 16´sa domáci ujali vedenia, keď po jednoduchej akcii skóroval hlavou Otruba 1 : 0. V 21´po hrubej chybe hostí zvýšil vedenie domácich ten istý hráč 2 : 0. V 35´hostia opäť chybili, ale domáci boli tentokrát neúspešní. V 43´si s hlavičkou Záhradníka poradil domáci brankár. Domáci pokračovali v dobrej hre aj v druhom polčase. Už v úvodnej minúte musel zasahovať brankár Hoger. V 48´po centri Jamnického zakončoval hlavičkou Bobor, ale neúspešne. V 54´domáci nevyužili šancu, ale v 58´sa už nemýlili. Strelou spoza 16- ky skóroval kapitán domácich Gallo 3 : 0. O 2 minúty zvýšil skóre zápasu na 4 : 0 , bývalý hráč Pohronia, Orolín. V 69´podržal hostí brankár Hoger a o minútu na to im pomohlo brvno Hogerovej brány. V 75´sa dostal k zakončeniu Krivjančin, ale netrafil domácu bránu. V 78´hostia vyrobili ďalšiu hrubicu, ktorú potrestal striedajúci hráč Konečný 5 : 0. O 2 minúty ten istý hráč skóroval a upravil na konečných 6 : 0. Žarnovičania. hlavne v druhom polčase, pôsobili odovzdane a domáci po dobrom výkone zaslúžene zvíťazili rozdielom dvoch tried.
16:00 | ŠK Javorník Makov | 2 : 1 | ŽP Šport Podbrezová (B) | |
16:00 | FK Čadca (A) | 3 : 1 | OFK Teplička nad Váhom | |
16:00 | TJ Stráža | – | TJ Baník Kalinovo (A) | |
10:30 | ŠKM Liptovský Hrádok | 6 : 0 | MFK ŽARNOVICA | |
16:00 | FTC Fiľakovo | 3 : 0 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | |
16:00 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | – : – | TJ ŠK Kremnička | |
16:00 | MFK Nová Baňa | 1 : 4 | ŠK NOVOHRAD Lučenec | |
16:00 | MŠK Námestovo | – : – | MFK Detva |
1 | ŠKM Liptovský Hrádok | 20 | 18 | 1 | 1 | 61 : 11 | 55 | 25 |
2 | ŽP Šport Podbrezová B | 19 | 10 | 4 | 5 | 43 : 25 | 34 | 4 |
3 | TJ ŠK Kremnička | 19 | 10 | 4 | 5 | 32 : 16 | 34 | 1 |
4 | TJ Baník Kalinovo A | 19 | 10 | 4 | 5 | 29 : 21 | 34 | 7 |
5 | MŠK Námestovo | 19 | 10 | 2 | 7 | 29 : 20 | 32 | 2 |
6 | MFK ŽARNOVICA | 19 | 10 | 2 | 7 | 39 : 32 | 32 | 8 |
7 | FK Čadca A | 20 | 10 | 1 | 9 | 34 : 33 | 31 | -2 |
8 | ŠK NOVOHRAD Lučenec | 20 | 9 | 4 | 7 | 33 : 35 | 31 | -2 |
9 | OFK Teplička nad Váhom | 19 | 7 | 3 | 9 | 30 : 31 | 24 | -3 |
10 | TJ Tatran Krásno nad Kysucou | 19 | 7 | 2 | 10 | 23 : 28 | 23 | -4 |
11 | FTC Fiľakovo | 20 | 5 | 3 | 12 | 26 : 42 | 18 | -9 |
12 | MFK Nová Baňa | 20 | 4 | 6 | 10 | 23 : 45 | 18 | -12 |
13 | TJ Družstevník Liptovská Štiavnica | 19 | 4 | 4 | 11 | 27 : 48 | 16 | -11 |
14 | MFK Detva | 19 | 3 | 6 | 10 | 27 : 46 | 15 | -15 |
15 | ŠK Javorník Makov | 19 | 4 | 2 | 13 | 21 : 44 | 14 | -13 |
16 | TJ Stráža (odstúpené) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | 0 |
B mužstvo 23. apríla 2017 VI. liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH- 18. kolo
OŠK Lutila- MFK Žarnovica B 2 : 0 ( 1 : 0 )
góly: 44´1 : 0, 62´2 : 0
ŽK: Zelovič
zostava: Siekela ( K ), Prutkay, Zelovič, T. Lipjansky, M. Štefanka ( 66´Izák ), M. Lipjansky, J. Repiský, Ježko, Pečarka, V. Laurov, Sitarčík
náhradníci: Jelemenský
tréner: Stribula
16:00 | FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA (A) | 2 : 3 | TJ Sokol Tekovská Breznica (A) | |
14:00 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) | 1 : 3 | TJ Tatran Bzenica | |
16:00 | OŠK Hodruša – Hámre | 0 : 1 | OŠK Brehy | |
16:00 | TJ Sokol Repište | 7 : 2 | ŠKF Kremnica | |
16:00 | FK Vyhne | 6 : 0 | TJ Partizán Veľká Lehota | |
16:00 | TJ Inter Horná Ves (A) | 2 : 1 | ŠK Slaská | |
16:00 | OŠK Lutila (A) | 2 : 0 | MFK ŽARNOVICA (B) |
1 | TJ Sokol Repište | 18 | 12 | 3 | 3 | 63 : 32 | 39 | 12 |
2 | FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA A | 18 | 12 | 2 | 4 | 49 : 19 | 38 | 11 |
3 | TJ Inter Horná Ves A | 18 | 10 | 3 | 5 | 47 : 27 | 33 | 6 |
4 | OŠK Hodruša – Hámre | 18 | 10 | 3 | 5 | 36 : 26 | 33 | 6 |
5 | OŠK Lutila A | 18 | 10 | 2 | 6 | 37 : 19 | 32 | 5 |
6 | TJ Sokol Tekovská Breznica A | 18 | 9 | 2 | 7 | 28 : 26 | 29 | 2 |
7 | ŠK Slaská | 18 | 8 | 3 | 7 | 29 : 30 | 27 | 0 |
8 | OŠK Brehy | 18 | 8 | 3 | 7 | 36 : 39 | 27 | 0 |
9 | FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B | 17 | 8 | 1 | 8 | 31 : 39 | 25 | 1 |
10 | MFK ŽARNOVICA B | 18 | 5 | 3 | 10 | 25 : 40 | 18 | -9 |
11 | FK Vyhne | 18 | 4 | 5 | 9 | 28 : 35 | 17 | -10 |
12 | ŠKF Kremnica | 18 | 4 | 3 | 11 | 24 : 41 | 15 | -12 |
13 | TJ Partizán Veľká Lehota | 18 | 4 | 1 | 13 | 20 : 56 | 13 | -14 |
14 | TJ Tatran Bzenica | 17 | 3 | 2 | 12 | 23 : 47 | 11 | -16 |
Dorast U 19 23. apríla 2017 IV. liga U 19 skupina C- 18. kolo
MFK Žarnovica- TJ ŠK Kremnička 8 : 1 ( 3 : 1 )
góly: 8´1 : 0 F. Kováč, 13´2 : 0 F. Kováč, 30´3 : 0 F. Kováč, 36´3 : 1, 50´4 : 1 Kršák, 65´5 : 1 R. Šarkozi, 73´6 : 1 F. Kováč, 83´7 : 1 Kršák, 85´8 : 1 F. Kováč
ŽK: D. Šušoliak, S. Debnár
zostava: Maslen, D. Šušoliak ( 68´Ižold ), Štefanča, S. Debnár, Klačanský, Klimčík ( 56´Cimerman ), Šálka ( K ), Kršák, R. Šarkozi, F. Kováč, Holenda
náhradníci: Mihálik
tréneri: Kršák, Ing. Žiakovič
14:00 | TJ Družstevník Očová | 0 : 1 | TJ – Prestavlky | |
14:00 | MFK Spartak Hriňová | 2 : 0 | TJ Lovča | |
16:00 | ŠK Hrochoť | 4 : 6 | FK BREZNO | |
16:00 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 2 : 1 | FK Šalková | |
10:00 | MFK ŽARNOVICA | 8 : 1 | TJ ŠK Kremnička | |
13:30 | OFK 1950 Priechod | 6 : 1 | ŠK Prameň Kováčová | |
17:30 | ŠK Heľpa | – : – | ŠKF Kremnica |
1 | FK BREZNO | 18 | 14 | 3 | 1 | 64 : 24 | 45 | 18 |
2 | MFK Spartak Hriňová | 18 | 14 | 2 | 2 | 78 : 16 | 44 | 17 |
3 | TJ – Prestavlky | 18 | 12 | 3 | 3 | 62 : 26 | 39 | 12 |
4 | MFK ŽARNOVICA | 18 | 11 | 3 | 4 | 68 : 21 | 36 | 9 |
5 | ŠKF Kremnica | 17 | 11 | 1 | 5 | 35 : 20 | 34 | 7 |
6 | ŠK Heľpa | 17 | 8 | 5 | 4 | 51 : 28 | 29 | 5 |
7 | ŠK Prameň Kováčová | 18 | 9 | 1 | 8 | 56 : 45 | 28 | 1 |
8 | TJ Lovča | 18 | 8 | 3 | 7 | 40 : 43 | 27 | 0 |
9 | TJ Tatran VLM Pliešovce | 18 | 7 | 2 | 9 | 34 : 30 | 23 | -4 |
10 | FK Šalková | 18 | 5 | 2 | 11 | 28 : 55 | 17 | -10 |
11 | TJ ŠK Kremnička | 18 | 4 | 4 | 10 | 50 : 67 | 16 | -11 |
12 | TJ Družstevník Očová | 18 | 3 | 2 | 13 | 25 : 66 | 11 | -16 |
13 | OFK 1950 Priechod | 18 | 2 | 0 | 16 | 27 : 94 | 6 | -21 |
14 | ŠK Hrochoť | 18 | 1 | 1 | 16 | 16 : 99 | 4 | -23 |
SŽ U 15 18. apríla 2017 II. liga SŽ U 15 skupina Juh- dohrávané 14. kolo
FK FC Baník Veľký Krtíš- MFK Žarnovica 2 : 2 ( 0 : 0 )
góly: 41´0 : 1 Budinský, 52´1 : 1, 60´1 : 2 Anderko, 70´2 : 2
zostava: Halaj, Ducho, Ma. Debnár, Šaliga, E. Mihálik, K. T. Hedervari, Truban ( K ), S. Černák, Seget, Anderko, Budinský
náhradníci: Šula, J. Hedervari, Minarčin, Gulaša, Varholík, Schneider
tréner: Fr. Káčer
15:00 | MFK Detva | 2 : 2 | TJ Sklotatran Poltár | |
15:00 | MFK Strojár Krupina | 0 : 4 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | |
15:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | – : – | FK Iskra Hnúšťa | |
15:00 | OŠK Radzovce | 6 : 2 | MFK Nová Baňa | |
15:00 | FK Mesta Tornaľa | 5 : 2 | MFK Revúca | |
15:00 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 2 : 2 | MFK ŽARNOVICA | |
15:00 | FTC Fiľakovo | 7 : 0 | TJ Baník Kalinovo |
1 | MFK Detva | 17 | 13 | 2 | 2 | 96 : 15 | 41 | 17 |
2 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 18 | 13 | 2 | 3 | 81 : 20 | 41 | 14 |
3 | MFK ŽARNOVICA | 17 | 12 | 4 | 1 | 90 : 12 | 40 | 13 |
4 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 17 | 11 | 3 | 3 | 89 : 30 | 36 | 9 |
5 | FTC Fiľakovo | 17 | 11 | 3 | 3 | 67 : 17 | 36 | 9 |
6 | TJ Sklotatran Poltár | 17 | 9 | 1 | 7 | 66 : 64 | 28 | 4 |
7 | FK Mesta Tornaľa | 17 | 9 | 1 | 7 | 45 : 58 | 28 | 4 |
8 | MFK Strojár Krupina | 17 | 8 | 3 | 6 | 32 : 23 | 27 | 3 |
9 | FK Sitno Banská Štiavnica | 16 | 6 | 1 | 9 | 32 : 63 | 19 | -2 |
10 | MFK Revúca | 17 | 5 | 0 | 12 | 35 : 75 | 15 | -12 |
11 | OŠK Radzovce | 17 | 4 | 2 | 11 | 17 : 81 | 14 | -10 |
12 | FK Iskra Hnúšťa | 16 | 3 | 1 | 12 | 15 : 47 | 10 | -17 |
13 | TJ Baník Kalinovo | 17 | 2 | 1 | 14 | 13 : 92 | 7 | -20 |
14 | MFK Nová Baňa | 18 | 1 | 0 | 17 | 26 : 107 | 3 | -24 |
22. apríla 2017 II. liga SŽ U 15 skupina Juh- 18. kolo
MFK Strojár Krupina- MFK Žarnovica 0 : 3 ( 0 : 2 )
góly: 17´0 : 1 Budinský, 19´0 : 2 Seget, 46´0 : 3 Halaj ( p. kop )
zostava: Halaj, Ducho, Ma. Debnár, Šaliga, E. Mihálik, Gulaša, Truban ( K ), S. Černák ( 58´Minarčin ), Seget, Anderko, Budinský
náhradníci: Šula, Schneider
tréner: Fr. Káčer
10:00 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | 13 : 0 | MFK Nová Baňa | |
09:50 | MFK Strojár Krupina | 0 : 3 | MFK ŽARNOVICA | |
10:00 | TJ Sklotatran Poltár | 1 : 1 | MFK Revúca | |
10:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | 6 : 0 | TJ Baník Kalinovo | |
10:00 | OŠK Radzovce | 0 : 6 | FTC Fiľakovo | |
12:00 | MFK Detva | 5 : 0 | FK Iskra Hnúšťa | |
12:00 | FK Mesta Tornaľa | 2 : 4 | FK FC Baník Veľký Krtíš |
1 | MFK Detva | 18 | 14 | 2 | 2 | 101 : 15 | 44 | 17 |
2 | MFK ŽARNOVICA | 18 | 13 | 4 | 1 | 93 : 12 | 43 | 16 |
3 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 18 | 13 | 2 | 3 | 81 : 20 | 41 | 14 |
4 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 18 | 12 | 3 | 3 | 93 : 32 | 39 | 12 |
5 | FTC Fiľakovo | 18 | 12 | 3 | 3 | 73 : 17 | 39 | 12 |
6 | TJ Sklotatran Poltár | 18 | 9 | 2 | 7 | 67 : 65 | 29 | 2 |
7 | FK Mesta Tornaľa | 18 | 9 | 1 | 8 | 47 : 62 | 28 | 1 |
8 | MFK Strojár Krupina | 18 | 8 | 3 | 7 | 32 : 26 | 27 | 0 |
9 | FK Sitno Banská Štiavnica | 17 | 7 | 1 | 9 | 38 : 63 | 22 | -2 |
10 | MFK Revúca | 18 | 5 | 1 | 12 | 36 : 76 | 16 | -11 |
11 | OŠK Radzovce | 18 | 4 | 2 | 12 | 17 : 87 | 14 | -13 |
12 | FK Iskra Hnúšťa | 17 | 3 | 1 | 13 | 15 : 52 | 10 | -17 |
13 | TJ Baník Kalinovo | 18 | 2 | 1 | 15 | 13 : 98 | 7 | -20 |
14 | MFK Nová Baňa | 18 | 1 | 0 | 17 | 26 : 107 | 3 | -24 |
MŽ U 13 18. apríla 2017 II. liga MŽ U 13 skupina Juh- dohrávané 14. kolo
FK FC Baník Veľký Krtíš- MFK Žarnovica 2 : 1 ( 2 : 0 )
góly: 11´1 : 0, 23´2 : 0, 55´2 : 1 Sámel
zostava: Slosiar, Janovič, Kr. Debnár ( K ), Lupták, Žarnovičan, Šuhajda, Mihálik, Sámel, Valenta, A. Kováč, Urblíková, O. Sedlák, Mištík, Majer
tréner: Dolinský
17:00 | MFK Detva | 8 : 0 | TJ Sklotatran Poltár | |
17:00 | MFK Strojár Krupina (A) | 1 : 2 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | |
17:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | – : – | FK Iskra Hnúšťa | |
17:00 | OŠK Radzovce | 1 : 3 | MFK Nová Baňa | |
17:00 | FK Mesta Tornaľa | 5 : 1 | MFK Revúca | |
17:00 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 2 : 1 | MFK ŽARNOVICA | |
17:00 | FTC Fiľakovo | 2 : 1 | TJ Baník Kalinovo |
1 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 18 | 16 | 1 | 1 | 136 : 24 | 49 | 22 |
2 | FK Sitno Banská Štiavnica | 16 | 14 | 1 | 1 | 108 : 13 | 43 | 22 |
3 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 17 | 14 | 1 | 2 | 92 : 31 | 43 | 16 |
4 | MFK Detva | 17 | 12 | 0 | 5 | 94 : 41 | 36 | 12 |
5 | TJ Baník Kalinovo | 17 | 11 | 1 | 5 | 84 : 36 | 34 | 7 |
6 | FK Mesta Tornaľa | 17 | 10 | 0 | 7 | 62 : 39 | 30 | 6 |
7 | MFK Strojár Krupina A | 17 | 9 | 1 | 7 | 57 : 36 | 28 | 4 |
8 | MFK ŽARNOVICA | 17 | 8 | 2 | 7 | 45 : 28 | 26 | -1 |
9 | MFK Revúca | 17 | 6 | 0 | 11 | 47 : 77 | 18 | -9 |
10 | FK Iskra Hnúšťa | 16 | 5 | 1 | 10 | 30 : 72 | 16 | -11 |
11 | FTC Fiľakovo | 17 | 5 | 0 | 12 | 35 : 64 | 15 | -12 |
12 | TJ Sklotatran Poltár | 17 | 2 | 1 | 14 | 24 : 115 | 7 | -17 |
13 | MFK Nová Baňa | 18 | 2 | 1 | 15 | 18 : 138 | 7 | -20 |
14 | OŠK Radzovce | 17 | 0 | 0 | 17 | 11 : 129 | 0 | -24 |
22. apríla 2017 II. liga MŽ U 13 skupina Juh- 18. kolo
MFK Strojár Krupina- – MFK Žarnovica 1 : 0 ( 0 : 0 )
góly: 39´1 : 0
zostava: Slosiar, Janovič, Kr. Debnár ( K ), Lupták, Žarnovičan, Šuhajda, J. Mihálik, Sámel, Valenta, A. Kováč, Mištík, Majer
tréner: Dolinský
12:00 | ŠK NOVOHRAD Lučenec (A) | 16 : 0 | MFK Nová Baňa | |
11:40 | MFK Strojár Krupina (A) | 1 : 0 | MFK ŽARNOVICA | |
12:00 | TJ Sklotatran Poltár | 3 : 5 | MFK Revúca | |
12:00 | FK Sitno Banská Štiavnica | 4 : 1 | TJ Baník Kalinovo | |
12:00 | OŠK Radzovce | 0 : 6 | FTC Fiľakovo | |
10:00 | MFK Detva | 3 : 0 | FK Iskra Hnúšťa | |
14:00 | FK Mesta Tornaľa | 1 : 4 | FK FC Baník Veľký Krtíš |
1 | ŠK NOVOHRAD Lučenec A | 18 | 16 | 1 | 1 | 136 : 24 | 49 | 22 |
2 | FK Sitno Banská Štiavnica | 17 | 15 | 1 | 1 | 112 : 14 | 46 | 22 |
3 | FK FC Baník Veľký Krtíš | 18 | 15 | 1 | 2 | 96 : 32 | 46 | 19 |
4 | MFK Detva | 18 | 13 | 0 | 5 | 97 : 41 | 39 | 12 |
5 | TJ Baník Kalinovo | 18 | 11 | 1 | 6 | 85 : 40 | 34 | 7 |
6 | MFK Strojár Krupina A | 18 | 10 | 1 | 7 | 58 : 36 | 31 | 4 |
7 | FK Mesta Tornaľa | 18 | 10 | 0 | 8 | 63 : 43 | 30 | 3 |
8 | MFK ŽARNOVICA | 18 | 8 | 2 | 8 | 45 : 29 | 26 | -1 |
9 | MFK Revúca | 18 | 7 | 0 | 11 | 52 : 80 | 21 | -6 |
10 | FTC Fiľakovo | 18 | 6 | 0 | 12 | 41 : 64 | 18 | -9 |
11 | FK Iskra Hnúšťa | 17 | 5 | 1 | 11 | 30 : 75 | 16 | -11 |
12 | TJ Sklotatran Poltár | 18 | 2 | 1 | 15 | 27 : 120 | 7 | -20 |
13 | MFK Nová Baňa | 18 | 2 | 1 | 15 | 18 : 138 | 7 | -20 |
14 | OŠK Radzovce | 18 | 0 | 0 | 18 | 11 : 135 | 0 | -27 |
PRÍPRAVKA U 11
20. apríla 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH- 10. kolo
MFK Žarnovica- OŠK Hodruša- Hámre – nehralo sa pre nepriaznivé počasie, zápas je preložený na 9. 5. 2017 o 16, 00 hod.
góly:
zostava:
tréner: Mgr. Kopčák
Nasledujúce zápasy:
27. apríla 2017 – Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 1a o 14, 30 hod.
ŠK Lesy- MFK Žarnovica( v Banskej Belej )
27. apríla 2017 – Oblastné majstrovstvá žiačok WU15- 1b o 15, 20 hod.
MFK Žarnovica- FK Pohronie ZH ( v Banskej Belej )
27. apríla 2017 Oblastné majstrovstvá U 11 ObFZ ZH prípravka- 11. kolo o 16, 00 hod.
FK Vyhne- MFK Žarnovica
29. apríla 2017- II. liga SŽ U 15 skupina Juh- 19. kolo o 11, 00 hod.
MFK Žarnovica- TJ Sklotatran Poltár
29. apríla 2017- II. liga MŽ U 13 skupina Juh- 19. kolo o 13, 00 hod.
MFK Žarnovica- TJ Sklotatran Poltár
29. apríla 2017- IV. liga dorast U 19 skupina C- 19. kolo o 14, 00 hod.
MFK Spartak Hriňová- MFK Žarnovica
29. apríla 2017- TIPOS III. liga skupina Stred- 21. kolo o 16, 00 hod.
MFK Žarnovica- TJ Tatran Krásno nad Kysucou
30. apríla 2017- VI. liga Oblastné majstrovstvá ObFZ ZH- 19. kolo o 16, 00 hod.
MFK Žarnovica B- FK Pohronie ZH B
Mgr. R. Kopčák